• A. Jiras

    Dáma a rytíř

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Jiras

    Rozhovor

    Položka č.: 875

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Smutná dívka

    Položka č.: 874

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Stavení u vody

    Položka č.: 873

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    V márnici

    Položka č.: 872

    lavírovaná kresba tuší, papír, 37,5 x 27 cm, sign. LD LBorůvka, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Divá Bára

    Položka č.: 871

    lavírovaná kresba tuší, karton, 25,2 x 36 cm, sign. PD LBorůvka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Interiér II.

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    akvarel, papír, 1917, 11,2 x 16,2 cm, sign. LD Hodkov 1917, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Interiér

    Položka č.: 869

    akvarel, papír, 1928, 11,2 x 16,2 cm, sign. PD HodKov 1928/VII. 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Ženíšek

    (1849-1916)

    Vozka

    Položka č.: 868

    tužka, papír, 14,2 x 19,7 cm, sign. PD F. Ž., LD razítko z pozůstalosti, na zadní straně přípis Frant. Ženíška jr., oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Ženíšek

    (1849-1916)

    Král Matyáš a povozník

    Položka č.: 867

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    tužka, papír, 19 x 25 cm, sign. PD F. Ženíšek, oboustranná kresba, při okrajích mimo kresbu na papíře zbytky laku, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Emil Zillich

    (1829-1896)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Z dalekých světů

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tuš, papír, 32,6 x 24,8 cm, sign. PD K. Šimůnek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Paris

    Položka č.: 864

    pastel, uhel, papír, 13,6 x 6,5 cm, monogr. PD K. Š., Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka W - miniatura

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka - miniatura

    Položka č.: 862

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Miniatury

    Položka č.: 861

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Žena v šátku - skica

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 859

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 858

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Sv. Jiří zabíjí draka

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    uhel, papír, 25,6 x 41 cm, sign. PD J. Obrovský, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Portrét

    Položka č.: 856

    tužka, akvarel, papír, 34,5 x 25 cm, sign. PD Nechleba, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Bárka

    Položka č.: 855

    tuš, papír, 20 x 14 cm, sign. PD Ot. Nejedlý, mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Slavíčka, F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Skicy

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    4x tužka, papír, 16,8 x 12,4 ; 7,4 x 10,2 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Položka č.: 853

    tužka, papír, 22 x 30 cm, sign. PD F. V. Mokrý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Houbař

    Položka č.: 852

    akvarel, tužka, papír, 20,2 x 13,7 cm, sign. PD A. Moravec, náčrt k novoročence na rok 1949, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ferdinand Fiala

    (1888-1953)

    Chalupy

    Položka č.: 851

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marcel Krasický

    (1898-1968)

    Pastýřský výjev

    Položka č.: 850

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Ilustrace k románu

    Položka č.: 849

    tuš, papír, 23 x 31,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Brožík

    (1851-1901)

    Postava muže v tóze

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tuš, papír, 15,6 x 11 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Bílek

    (1887-1961)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 847

    dřevoryt, 20,6 x 17,2 cm, sign. PD ABílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Myslbek

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)