• Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U dolů

    Položka č.: 237533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:00

    litografie, 22 x 35,9 cm, sign. PD Jan Rambousek, obostranně natištěno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pohled na most a město

    Položka č.: 237535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:04

    litografie, 23 x 29,9 cm, sign. DU , č. 13/110, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 237536

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:06

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:08

    litografie, 22 x 28,2 cm, sign. PD, č. 31/50, papír na okraji lehce ztmavlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autpr

    Zbojníci

    Položka č.: 237538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:10

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 237539

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:12

    suchý pastel, karton, 21,3 x 25,4 cm, místy lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Most

    Položka č.: 237540

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:14

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:16

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Stárková

    Botanika

    Položka č.: 237542

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:18

    litografie, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Olga Stárková, pasparta, a. t. , antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 237543

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:20

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    S houslemi svět vzkvétá

    Položka č.: 237544

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:22

    dřevoryt, 48 x 29 cm, sign. DU Lukavský, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Cestou na Pražský hrad

    Položka č.: 237545

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:24

    dřevoryt, 28 x 48,5 cm, sign. PD Lukavský, pasparta, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Vychodilová

    Muž u stromu

    Položka č.: 237546

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:26

    lept, 8,8 x 4,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 237547

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:28

    serigrafie, 2001, 10 x 12 cm, sign. PD Rathouský, antiqari.at Radhošťská, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    V žlutém kruhu

    Položka č.: 237548

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:30

    serigrafie, 11,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Kaiser, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:32

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Koleda

    Položka č.: 237551

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:34

    lept, 8,5,x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Pod krídlami

    Položka č.: 237552

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:36

    lept, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Triptych

    Položka č.: 237553

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:38

    lept, 7 x 12 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 237556

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:42

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 16/43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    V náručí

    Položka č.: 237559

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:48

    serigrafie, 30,8 x 25,8 cm, sign. PD, č. 86/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:50

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:52

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 237564

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Buršík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 200)

    Položka č.: 237565

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:56

    litografie, 1999, 18,5 x 19 cm, sign. DU S Bursík 99, č. 82/100, papír v půlce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    Položka č.: 237566

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:58

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)