• Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 230066

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:32

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 230067

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:33

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 230068

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:34

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 230069

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:35

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 230070

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:36

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 230071

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:37

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled z okna

    Položka č.: 230072

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:38

    litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 230073

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:39

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Podvodní svět

    Položka č.: 230074

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:40

    litografie, 2011, 48 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 230075

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:41

    litografie, 2011, 49 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 230076

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:42

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Slepice jako krajina

    Položka č.: 230077

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:43

    litografie, 2010, 49,5 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Polom

    Položka č.: 230078

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:44

  • Michael Rittstein

    Podivná evoluce

    Položka č.: 230079

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:45

    litografie, 2010, 72 x 50,7 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 230080

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:46

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 230081

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:47

    litografie, 2011, 66 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai des Grands - Augustins v Paříži

    Položka č.: 230082

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:48

    akvatinta, 1910, 34,8 x 44,9 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Tavík Šimon

    (1887-1942)

    Kluziště pod Karlovým mostem

    Položka č.: 230083

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:49

    lept, 1916, 14 x 15,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Starý most Lestacade v zimě

    Položka č.: 230084

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:50

    barevný lept, 1909, 17 x 26 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Studie postavy (Hospoda u Kučerů)

    Položka č.: 230085

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:51

    tužka, papír, 1903, 18,5 x 27,2 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 230086

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:52

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 230087

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:53

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 230088

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:54

    akvatinta, 1914, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 230089

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:55

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 230090

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:56

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 230091

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:57

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 230092

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:58

  • Vladimír Kliment

    (1915-?)

    Žena v lese

    Položka č.: 230093

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:59

    olej, karton, 23,5 x 32 cm, sign. PD Kliment, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Položka č.: 230094

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:00

    oboustranná kresba tužkou, 1908, 20 x 12,5 cm, rám, kresby z deníku Václava Špály, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Postava ženy

    Položka č.: 230095

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:01

    lavírovaná kresba tuší, papír, 42,5 x 28 cm, monogr. PD AP, rám, LD na papíře slepotiskové razítko Roeder Makar, na zadní straně pasparty vyškrábáno: original Kohl Zeichnung, Aquarell Antonin Prochaska (1882 - 1945) monogrammiert AP, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM …