Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    Položka č.: 217203

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:48

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Mikuláš a čert

    Položka č.: 217461

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:50

    tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    Položka č.: 217471

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:52

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šlechtová

    Ulita a ryba, (EXL JH)

    Položka č.: 217608

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:54

    lept, 19 x 9 cm, sign. M.M. Šlechtová, č. 59 /70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:56

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    BV (Ex libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 217640

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 22:58

    lept, 1978, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU LIesler, na papíře zažloutlé skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná obloha (ExLibris Vlasta Kohoutová)

    Položka č.: 217642

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:00

    lept, 9,5 x 4 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pod lampou ( Ex libris Vladislav Kohout)

    Položka č.: 217643

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:02

    lept, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    Položka č.: 217644

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:04

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň (Ex libris Miroslav )

    Položka č.: 217664

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:06

    litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Dvořák

    Pod Ještědem (Ex libris Jiří Hlinovský)

    Položka č.: 217667

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:08

    litografie, 1995, 13 x 10,5 cm, sign. DU Dvořák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (Ex libris J. Černá)

    Položka č.: 218185

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:10

    lept, 1944, 10,5 x 6,2 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Ptačí muzika

    Položka č.: 218339

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:12

    knižní litografie, 21,3 x 17,5 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zvířátka - pomocníci

    Položka č.: 218340

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:14

    knižní litografie, 21,3 x 17,5 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4883 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pejsek a krabice

    Položka č.: 218344

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:16

    knižní litografie, 21 x 17,5 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Karel Novák

    Položka č.: 218353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:18

    dřevoryt, 1923, 5,9 x 5,9 cm, sign. PD J.Váchal, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Vykopávky ( Ex libris Vladimír Bujárek)

    Položka č.: 218365

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:20

    litografie, 13 x 10,2 cm, sign. PD Kpk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody II.

    Položka č.: 218424

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:22

    akvarel, tuš, tužka na papíře, 15 x 22 cm, levý dolní roh odtržen, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dítětem

    Položka č.: 218425

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:24

    akvarel, tuš, tužka na papíře, 30 x 22 cm, oboustranná kresba, levý dolní roh odtržen, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Oblékání

    Položka č.: 218426

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:26

    akvarel, tuš, tužka na papíře, 1926, 30 x 22 cm, sign. PD Ullrych 26, oboustranná kresba, pravý dolní roh odtržen, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá s šátkem

    Položka č.: 218449

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:28

    uhel na papíře, 25 x 48,5 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženské akty

    Položka č.: 218477

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:30

    tužka, kvaš, papír, 1920, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 20, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Betlém (PF 1993 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 218819

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:32

    linoryt, 15 x 10,5 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Koledníci (PF 1995 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 218821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Kometa nad Betlémem (PF 1992 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 218822

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:36

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Hudebníci, PF 1991 Helena- Jiří Hartmanovi

    Položka č.: 218823

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:38

    linoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Pokoj lidem, PF 1994 Helena- Jiří Hartmanovi

    Položka č.: 218824

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Toman

    (1930-2015)

    Zimní krajina s potokem (PF2012 Jana a František Dvořáčkovi)

    Položka č.: 218826

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:42

    linoryt, 9 x 13 cm, sign. PD V Toman, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF Dolívkovi)

    Položka č.: 218835

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:44

    dřevoryt, 13 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)