Jaro

    Položka č.: 205147

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:40

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Práce na poli

    Položka č.: 234184

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:45

    olej, karton, 30 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 234183

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:50

    olej, plátno, 36,5 x 30 cm, rám, v horní části plátno poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zahrada na jaře

    Položka č.: 226461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:55

    olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Kaligrafie

    Položka č.: 207061

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:00

    dřevoryt, 85 x 63 cm, mírně pokrčený papír, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • K. Novák

    Most přes řeku

    Položka č.: 234185

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:05

    akvarel, tuš, papír, 27 x 38 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • M. Petráš

    Ležící

    Položka č.: 221743

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:10

    tempera, běloba, karton, 36 x 49,5 cm, sign. PD Petráš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pošná u Pacova

    Položka č.: 228899

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:15

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1947, 30 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chrám sv. Mikuláše v Praze

    Položka č.: 212236

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:20

    uhel, papír, 1966, 62,5 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nové město nad Metují

    Položka č.: 234186

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:25

    litografie, 31 x 32,8 cm, sign. PU Jan Rambousek, autorský tisk, na papíře skvrnky, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Snížek

    Zámek

    Položka č.: 227603

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Z cyklu Vodní hladiny

    Položka č.: 218025

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:35

    litografie, 2012, 48,3 x 66,7 cm, sign. PD Jan Spěváček, Pro-15, místy mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka t…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Steinský

    Letní bouře

    Položka č.: 227123

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:40

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 229866

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:45

    lept, 1952, 19,5 x 33,5 cm, sign. PD Sukdolák 52, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franciszek Swider

    (1911-1997)

    Amazonky

    Položka č.: 204039

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:50

    suchá jehla, 1937, 12 x 16,1 cm, sign. PD FR. Świder 1937., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojíni

    Položka č.: 234190

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 18:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Orloj

    Položka č.: 234189

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Medvědov - S kamenem po hrázi

    Položka č.: 234188

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Horská krajina

    Položka č.: 234187

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Akt mladé dívky

    Položka č.: 216958

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:15

    akvarel, tuš, papír, 28,4 x 18,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Akt ležící ženy

    Položka č.: 216957

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:20

    akvarel, tuš, pastel, papír, 20,6 x 30 cm, při okrajích mírně zohýbaný a otrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Ženské akty

    Položka č.: 216956

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:25

    akvarel, běloba, fix, papír, 28,4 x 25,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Bída

    Položka č.: 234191

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:30

    dřevoryt, 1938, 35,8 x 27,2 cm, sign. PD K. Štěch 38, rám, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Pod Hodětínem (Sedlčansko)

    Položka č.: 227740

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:35

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1962, 29 x 47 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Štolovský

    Podzim

    Položka č.: 234192

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:40

    tempera, papír, 1978, 50 x 69 cm, sign. LD Štolovský Aleš 1978, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Tourek

    (1916)

    U Hromanice

    Položka č.: 227581

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:45

    olejová tempera, papír, 27 x 65 cm, sign. PD B. Tourek, rám, na zadní straně štítek s popisem, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Tourek

    (1916)

    Orlické chalupy (Čenkovice)

    Položka č.: 227580

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:50

    olejová tempera, papír, 1969, 24 x 64,5 cm, sign. PD B. Tourek 1969, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Urban

    Položka č.: 215791

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 19:55

    olej, karton, 32 x 41,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vašek Vávra

    Krajina vpodvečer

    Položka č.: 215247

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 20:00

    olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Cesta

    Položka č.: 190034

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 20:05

    olej, karton, 1954, 18,5 x 26 cm, sign. LD F. Volf 54, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)