• Dušan Fencl

    Spojení

    Položka č.: 202619

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:59

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    Položka č.: 202620

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    Položka č.: 202622

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:01

  • Karel Šafář

    Pražská reduta

    Položka č.: 203024

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:02

    kombinovaná technika, papí, 14,5 x 31,,5 cm, sign. PD k. Šafář, č. 30/50

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 203033

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:03

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    kompozice IV

    Položka č.: 203034

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:04

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Žena na schodišti

    Položka č.: 203042

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:05

    akryl, plátno, 2016, 24 x 18 cm, sign. vzadu Lipowski 2016

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Tvář ženy

    Položka č.: 203043

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:06

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice (nemocnice vlevo)

    Položka č.: 204570

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:07

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 204580

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:08

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohunka Waageová

    Tajuplný ostrov

    Položka č.: 204585

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:09

    litografie, 1991, 32,5 x 27 cm, sign. DU B. Waageová 91, č. 7/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Dva světy

    Položka č.: 204589

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:10

    litografie, 14 x 17,5 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Letící trojice

    Položka č.: 204590

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:11

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 26/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204784

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:12

    suchá jehla, 2016, 9 x 12 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204785

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:13

    suchá jehla, 2016, 13 x 9 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Květ

    (1981)

    Mates

    Položka č.: 204787

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:14

    suchá jehla, 2016, 9 x 13 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204788

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:15

    suchá jehla, 2016, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204789

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:16

    suchá jehla, 2016, 12,5 x 9 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ewa Nemoudry

    Le matin des magiciens

    Položka č.: 204800

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:17

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Michael Rittstein

    Devo Eko II

    Položka č.: 204817

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:18

    litografie, 1982, 40,5 x 22,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 31/90, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 204824

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:19

    litografie, 1984, 45 x 33 cm, sign. PD M. Rittstein 1984, č. 7/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II

    Položka č.: 204826

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:20

    litografie, 1982, 60 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 21/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 204827

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:21

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 205169

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:22

    pérovka, papír, 80. léta, 17 x 6 cm, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Jiří Voves

    Židle

    Položka č.: 205477

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:23

    serigrafie, 68 x 47 cm, sign. PD Jiří Voves, č. 52/100, levý horní roh natržený, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Vlado Baláž

    Položka č.: 206055

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:24

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie II

    Položka č.: 206057

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:25

    lept, 15 x 10 cm, sign. PD Z. Lochovská, č. 10/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladislav Kaska

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 206061

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:26

    lept, 1995, 17,5 x 11,5 cm, sign PD Vlad. Kaska L.P. 1995, č. 22/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ostrov

    Položka č.: 206063

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:27

    linoryt, 2003, 15 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 2003, č. 3/5

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Andrej Kostič

    Gastropis

    Položka č.: 206067

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:28

    suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Andrej S.K., č. 16/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)