Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 226099

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:26

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 226101

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:28

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Rostliny

    Položka č.: 226117

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:30

    barevný lept, kombinovaná technika, 1990, 68 x 50 cm, sign. PD Y. Belif 90, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Coufal

    (1964)

    LPX

    Položka č.: 226160

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:32

    serigrafie, 1991, 40 x 54,7 cm, sign. DU Tomáš Coufal 91, č. 8/32, pokrčený, při spodním okraji natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arsene Chabanian

    (1864-1949)

    Jerevan

    Položka č.: 226170

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:34

    litografie, 59 x 49 cm, sign. PD A Chabanian, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:36

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:38

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena na koni

    Položka č.: 226178

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:40

    tisk, 38 x 23 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. 1646/2000, na papíře slepotisková značka Dalí edition, Levine and Levine, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Iva Fialová

    Za mřížemi

    Položka č.: 226230

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:42

    lept, 1984, 49 x 40 cm, sign. PD Iva Fialová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1974)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 226306

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:44

    olej, plátno, 50 x 45 cm, sign. PD Kamenický, rám

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 226327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:46

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 226333

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:48

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Větší kompozice IV.

    Položka č.: 226391

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:50

    pastel, papír, 1986, 60 x 58 cm, sign. PD R. Mašata 1986, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Položka č.: 226392

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:52

    tisk, 53,5 x 37,8 cm, sign. PD R. Mašata, LD věnování: Luce Brouskové srdečně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:54

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Evžen Prudil

    (1909-2001)

    Z Hůrky

    Položka č.: 226493

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:56

    olej, sololit, 48 x 83 cm, sign. PD Prudil E., rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Emanuel Ranný st. ?

    (1913-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 226505

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:58

    tuš, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Ranný E.?, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Dvojice

    Položka č.: 226512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:00

    lept, 29,3 x 23,8 cm, sign. PD Ronovský, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Lesní cesta

    Položka č.: 226543

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:02

    olej, plátno, 1950, 49 x 39 cm, sign. LD M. F. Skula 50, rám, žák F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    Položka č.: 226620

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:04

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Kvetoucí strom

    Položka č.: 226641

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:06

    olej, sololit, 1969, 38 x 55,5 cm, sign. PD Vácha 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pole pod sněhem

    Položka č.: 226642

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:08

    tempera, papír, 1961, 40 x 60 cm, sign. PD Vácha 61, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Glotzer

    Položka č.: 226643

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:10

    dřevoryt, 1926, 10 x 8,3 cm, LD značeno ve štočku J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 226679

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:12

    litografie, 1959, 50 x 61 cm, PD značeno na kameni R. Wiesner 59, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté prof. V. Nechleby a J. Obrovského na AVU v Praze, členka Skupiny 58 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 226735

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:14

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. J. Svatop. Procházka

    Položka č.: 226736

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:16

    dřevoryt, 1925, 10 x 9,8 cm, sign. PD J.Váchal 25, Dr. J. S. Procházka byl přírodovědcem, pracovníkem Národního muzea a jedním z prvních ochránců přírody. Kromě vydaných ex libris doprododil J. Váchal v roce 1920 třemi dřevoryty Procházkovu knihu Atlantis (vydána pod preudonimem Dr. Svante Kosmos).,…

  • Joe Muczka

    (1971)

    Býk

    Položka č.: 226739

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:18

    akryl, plátno, 99,5 x 79,8 cm, vzadu nalepen autorský certifikát s podpisem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 226740

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 226741

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hugo Böttinger

    (1880-1939)

    Sukovo kvarteto

    Položka č.: 226742

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 20:24

    litografie, 1907, 19,6 x 32,5 cm, PD značeno na kameni Hugo Böttinger 1907, rám, tištěné podpisy hudebníků, mírně zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu