Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:18
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:20
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:22
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie postav
Položka č.: 279184Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:24
tužka, papír, 20 x 24 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie
Položka č.: 279185Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:26
tužka, papír, 22 x 29 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
František Ondříček
Položka č.: 279186Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:28
tužka, papír, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
České kvarteto
Položka č.: 279187Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:30
tužka, papír, 1907, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
Eduard Vojan
Položka č.: 279188Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:32
tužka, papír, 40 x 28 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Vesnice u rybníka
Položka č.: 279189Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34
akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kaplička
Položka č.: 279190Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Spící (podle Jos. Mánesa)
Položka č.: 279205Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38
olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kytice
Položka č.: 279213Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P.G. Langlois sculp.
Chlapec se psem
Položka č.: 281241Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:42
rytina, cca 1780, 28,6 x 20,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Vltava
Položka č.: 281242Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:44
lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Bez názvu
Položka č.: 281275Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:00
strukturální grafika, lept, 1964, 24 x 17,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 64, rám, č. 10/35 II, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Reklama v krajině
Položka č.: 281276Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:01
litografie, 1992, 65,5 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, č. 55/140, při pravém okraji v jednom místě napatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Esej
Položka č.: 281277Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:02
3 x litografie, 1988, dvakrát 31,5 x 20,5; 32 x 41 cm, vše signováno, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences an…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Dívka
Položka č.: 281278Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03
lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ecce homo No. 3
Položka č.: 281279Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:04
litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Řetězový most I.
Položka č.: 281280Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:05
suchá jehla, 1946, 26,5 x 34 cm, sign. LD František Tichý 47, PD věnování: Františku Brabcovi!, uvedeno v soupisu Dvořák pod č. 125, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Orlik
(1870-1932)
Dražební společnost na aukci Stern
Položka č.: 281281Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:06
litografie, 1916, 21 x 33 cm, sign. PD Orlik Emil, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Kytice ve váze
Položka č.: 281282Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:07
litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hlava ženy I
Položka č.: 281283Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:08
linořez, 1916, 18 x 12 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Ověnčená hlava
Položka č.: 281284Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:09
litografie, 35 x 26,5 cm, sign. PD Zrzavý Jan, rám, č. 37/100, list z II. alba vydaného Galerií Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera r. 1973 v nákladu 100 výtisků. Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kte…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Za městem
Položka č.: 281285Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:10
akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dvě cvičitelky
Položka č.: 281286Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:11
akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Valter
(1909-2006)
Astrální seance (Zasedání času)
Položka č.: 281287Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:12
tempera, papír, 42,5 x 53 cm, sign. LD Valter K., rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Tma
Položka č.: 281288Vyvolávací cena: 170.000 CZK (7.084 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:13
olej, plátno, 2005, 160 x 150 cm, sign. PD I. Ouhel 05, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení 1…
Aktuální cena: 170.000 CZK (7.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
1016
Položka č.: 281289Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:14
akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD Grimmich 1016, Igor Grimmich absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují užíváním perspektivních průhle…
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
1116
Položka č.: 281290Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:15
akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO