• Pasta Oner

    (1979)

    God saves

    Položka č.: 236258

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:22

    serigrafie, 2018, 45 x 65,5 cm, sign. PD Pasta Oner 2018, rám, č. 50/50

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 236259

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:23

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 236260

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:24

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 236261

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:25

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ota Janeček

    Buňky

    Položka č.: 236262

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:26

    serigrafie, 19,5 x 24,3 cm, sign. NU Ota Janeček, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ota Janeček

    Torzo aktu

    Položka č.: 236263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:27

    linoryt, 27,1 x 11,4 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 11/20, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Čtyři příběhy bílé a černé

    Položka č.: 236264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:28

    dřevoryt, 1926, 20,2 x 14,5 cm, PD značeno razítkem Kupka , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přípitek

    Položka č.: 236265

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:29

    suchá jehla s monotypem, 2000, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J. Jíra 2000, rám, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

    Položka č.: 236266

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:30

    litografie, 2005, 21,5 x 18,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 121/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Pon

    Modrá kočka

    Položka č.: 236267

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:31

    litografie, 2011, 43,5 x 32,8 cm, sign. PD František Pon 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 236268

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 236269

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:33

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 236270

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:34

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 236271

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 236272

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236273

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:37

    bromostříbrná fotografie, 12/1985, 15,5 x 22 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236274

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:38

    bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236275

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:39

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236276

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:40

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236277

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:41

    bromostříbrná fotografie, 22 x 14 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born: Akvarely, grafika, ilustrace

    Položka č.: 236278

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:42

    tisk, plakát, 1983, 43,7 x 30,7 cm, sign. LD ABorn, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 7.-30.4. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Slečny dcery

    Položka č.: 236283

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:44

    serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Aborn, č. 95/100, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Zlý pes

    Položka č.: 236284

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:45

    serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD A. Born, č. 81/100, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Slíva

    Merci

    Položka č.: 236285

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:46

    litografie, 13,5 x 12 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 42/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Slíva

    Café Automat

    Položka č.: 236286

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:47

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Slíva

    Café Oriental

    Položka č.: 236287

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:48

    litografie, 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 236288

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:49

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 236289

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:50

    litografie, 72,5 x 56 cm, rám, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 236290

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:51

    litografie, 72,5 x 56 cm, sign. DU Stanislav Holý, rám, č. 10/50, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Duha

    Položka č.: 236291

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:52

    litografie, 54 x 42,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 7/65, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)