• Marie Michaela Šechtlová

    Stvoření I

    Položka č.: 214244

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:46

    mezotinta, 31 x 25 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 3/20, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivana Lomová

    Věčný vůdce

    Položka č.: 217325

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:47

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 11/126, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vladimír Větrovský

    Organická věž II.

    Položka č.: 217328

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:48

    litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č.70/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Eva Vlasáková

    Víkend na venkově

    Položka č.: 218737

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:49

    kombinovaná technika, 39 x 30 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 17/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Vítězslav Müller

    Misery

    Položka č.: 218739

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:50

    suchá jehla, 1991, 24,5 x 16 cm, sign. PD Müller 91, rám, č. 9/20, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Loďka

    Položka č.: 218960

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:51

    akvatinta, 2002, 6 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 3/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 218963

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:52

    akvatinta, 26 x 21 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 2/30, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Kamila Ženatá

    Ex libris L. Zgusta

    Položka č.: 218965

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:53

    akvatinta, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD K. Aubrechtová, zkušební tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Čínský bažant

    Položka č.: 218967

    Vyvolávací cena: 4.050 CZK (162 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:54

    suchá jehla, 1992, 69 x 69 cm, sign. PD Wildová 1992, č. 1/1

    Aktuální cena: 4.050 CZK (162 €)

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    Položka č.: 218983

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:55

    litografie, 34,5 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/66, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivana Lomová

    Věčný vůdce

    Položka č.: 219852

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:56

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 10/126, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 219998

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 56/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Liberecké zahrady

    Položka č.: 219999

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:58

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    Položka č.: 220028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:59

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.39/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Malostranské schody

    Položka č.: 220071

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:00

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Břetislav Charvot

    Ostrov

    Položka č.: 220234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:01

    dřevoryt, 2002, 21,5 x 18 cm, sign. PD B. Charwot 2002, č. 1/6

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Břetislav Charvot

    Torzo

    Položka č.: 220344

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:02

    dřevoryt, 2007, 18 x 12,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 1/5

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Rittstein

    WC Ženy

    Položka č.: 220644

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:03

    sítotisk , 1980, 25 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 17/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 220663

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:04

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka , č. 114/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    Položka č.: 220666

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:05

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Synagoga v Maiselovce

    Položka č.: 220667

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:06

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:07

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Miroslav Mužík

    Akt Lipno

    Položka č.: 220703

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:08

    akryl, plátno, 2016, 50 x 40 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt se slunečníkem

    Položka č.: 220704

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:09

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Miroslav Mužík

    Lipno Černá

    Položka č.: 220705

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:10

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. LD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

  • Miroslav Mužík

    Akt Kovářov

    Položka č.: 220706

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:11

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Miroslav Mužík

    Louny

    Položka č.: 220707

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:12

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD Mužík 17, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt Lipno II

    Položka č.: 220708

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:13

    akryl, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Miroslav Mužík

    Železná ruda Špičák

    Položka č.: 220709

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:14

    akryl, plátno, 2008, 60 x 90 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    V parku

    Položka č.: 220710

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:15

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign PD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)