Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Ležící Helena

    Položka č.: 281156

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:00

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ex libris T. Prokopová

    Položka č.: 281155

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:01

    linoryt, 15 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Třpytné slunce předků

    Položka č.: 217801

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:02

    serigrafie, 2005, 19,1 x 17,2 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zima

    Položka č.: 206690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:03

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Motýl

    Položka č.: 281162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:04

    litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Pařízek

    PF 1938

    Položka č.: 281163

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:05

    dřevoryt, 1937, 16,2 x 7,8 cm, sign. PD Mir. Pařízek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leopold Robin

    (1877-1939)

    Notre Dame

    Položka č.: 281165

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:06

    lept, 9 x 13 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leopold Robin

    (1877-1939)

    Le Trocadéro

    Položka č.: 281164

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:07

    lept, 9 x 13,5 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Tvář z profilu

    Položka č.: 262814

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:08

    litografie, 16 x 8 cm, sign. DU Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Jindřich Jindřich

    Položka č.: 281167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:09

    litografie, 1975, 16 x 10 cm, sign. PD Roučka, PF 1976 Josef Chocenský , Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Ohnutý kord

    Položka č.: 281166

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:10

    litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal ?

    (1982)

    Dům

    Položka č.: 281168

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:11

    kombinovaná technika, lept, tuš, 18,5 x 27,7 cm, monogr. PD v tisku R.M., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ida Rystonová

    (1932)

    Hračky

    Položka č.: 181954

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:12

    suchá jehla, 1990, 9,4 x 13,2 cm, sign. PD Ida Rystonová 90, 7/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Zátiší s pletením

    Položka č.: 281169

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:13

    lept, 11,2 x 7,4 cm, sign. PD Karla Ryvolová, 27/40, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Krajina

    Položka č.: 265036

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:14

    lept, 1982, 6 x 9 cm, sign. PD Sendlerová 82, č. 42/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Sollmann

    (1886-1950)

    Město

    Položka č.: 281170

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:15

    lept, 9 x 12 cm, aign. PD Paul Sollmann, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Harlekýn a dívka

    Položka č.: 281171

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:16

    litografie, 11,9 x 10 cm, Exlibris Ing Milan Humplík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Trubač

    Položka č.: 281172

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:17

    lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Strom hudby

    Položka č.: 281174

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:18

    lept, 7,5 x 5 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 13/55, Ex libris Dr. M. Klímková, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Motýl

    Položka č.: 281173

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:19

    lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šindler

    (1922-2015)

    Kotva

    Položka č.: 281175

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:20

    lept, 1990, 10 x 7 cm, sign. DU Šindler 90, podlepeno izolepou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Tři muzikanti

    Položka č.: 281176

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:21

    lept, 7,4 x 14,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    PF 1977

    Položka č.: 281177

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:22

    serigrafie, 1976, 7,8 x 11,9 cm, sign. DU Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Boris Tesař

    (1946)

    Telefonát

    Položka č.: 281178

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:23

    litografie, 1980, 11,1 x 28 cm, sign. DU Boris Tesař, PF 1981, při levém okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Troupová - Vindišová

    (1921-1997)

    PF 1973

    Položka č.: 240828

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:24

    zlatý reliefní tisk, 1972, 20,5 x 29,2 cm, sign. LD M. Vindišová

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Troupová - Vindišová

    (1921-1997)

    PF 1976

    Položka č.: 240827

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:25

    zlatý reliefní tisk, 1975, 23,5 x 17,5 cm, sign. DU M. Vindišová

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Troupová - Vindišová

    (1921-1997)

    PF 1975

    Položka č.: 240826

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:26

    zlatý reliefní tisk, 1974, 24 x 18 cm, sign. LD M. Vindišová

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Tschinkel

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 281179

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:27

    kolorovaný lept, mezzotinta, 9,3 x 11,5 cm, sign. PD FTschinkel, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Tůma

    (1907-1943)

    Kvarteto

    Položka č.: 281180

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:28

    litografie, 8 x 11 cm, sign. DU Tůma, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1922-1999)

    Domy

    Položka č.: 281181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:29

    litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook