Ležící Helena
Položka č.: 281156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ex libris T. Prokopová
Položka č.: 281155Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:01
linoryt, 15 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Třpytné slunce předků
Položka č.: 217801Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:02
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zima
Položka č.: 206690Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:03
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
Položka č.: 281162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:04
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
M. Pařízek
PF 1938
Položka č.: 281163Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:05
dřevoryt, 1937, 16,2 x 7,8 cm, sign. PD Mir. Pařízek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Leopold Robin
(1877-1939)
Notre Dame
Položka č.: 281165Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:06
lept, 9 x 13 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Leopold Robin
(1877-1939)
Le Trocadéro
Položka č.: 281164Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:07
lept, 9 x 13,5 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Pavel Roučka
Tvář z profilu
Položka č.: 262814Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:08
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Pavel Roučka
Jindřich Jindřich
Položka č.: 281167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:09
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Roučka
Ohnutý kord
Položka č.: 281166Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:10
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Marek Rozehnal ?
(1982)
Dům
Položka č.: 281168Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:11
kombinovaná technika, lept, tuš, 18,5 x 27,7 cm, monogr. PD v tisku R.M., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ida Rystonová
Hračky
Položka č.: 181954Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:12
suchá jehla, 1990, 9,4 x 13,2 cm, sign. PD Ida Rystonová 90, 7/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karla Ryvolová
Zátiší s pletením
Položka č.: 281169Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:13
lept, 11,2 x 7,4 cm, sign. PD Karla Ryvolová, 27/40, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Eva Sendlerová
(1939)
Položka č.: 265036Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:14
lept, 1982, 6 x 9 cm, sign. PD Sendlerová 82, č. 42/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Paul Sollmann
(1886-1950)
Město
Položka č.: 281170Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:15
lept, 9 x 12 cm, aign. PD Paul Sollmann, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Suchánek
(1933)
Harlekýn a dívka
Položka č.: 281171Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:16
litografie, 11,9 x 10 cm, Exlibris Ing Milan Humplík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
Položka č.: 281172Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Michaela Šechtlová
Strom hudby
Položka č.: 281174Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:18
lept, 7,5 x 5 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 13/55, Ex libris Dr. M. Klímková, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Marie Michaela Šechtlová
Motýl
Položka č.: 281173Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Šindler
(1922-2015)
Kotva
Položka č.: 281175Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:20
lept, 1990, 10 x 7 cm, sign. DU Šindler 90, podlepeno izolepou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Tři muzikanti
Položka č.: 281176Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:21
lept, 7,4 x 14,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
PF 1977
Položka č.: 281177Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:22
serigrafie, 1976, 7,8 x 11,9 cm, sign. DU Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Boris Tesař
Telefonát
Položka č.: 281178Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:23
litografie, 1980, 11,1 x 28 cm, sign. DU Boris Tesař, PF 1981, při levém okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Troupová - Vindišová
(1921-1997)
PF 1973
Položka č.: 240828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:24
zlatý reliefní tisk, 1972, 20,5 x 29,2 cm, sign. LD M. Vindišová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Troupová - Vindišová
(1921-1997)
PF 1976
Položka č.: 240827Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:25
zlatý reliefní tisk, 1975, 23,5 x 17,5 cm, sign. DU M. Vindišová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Troupová - Vindišová
(1921-1997)
PF 1975
Položka č.: 240826Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:26
zlatý reliefní tisk, 1974, 24 x 18 cm, sign. LD M. Vindišová
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Tschinkel
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 281179Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:27
kolorovaný lept, mezzotinta, 9,3 x 11,5 cm, sign. PD FTschinkel, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Tůma
(1907-1943)
Kvarteto
Položka č.: 281180Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:28
litografie, 8 x 11 cm, sign. DU Tůma, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Uiberlay
(1922-1999)
Domy
Položka č.: 281181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:29
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)