• Helena Vanišová

    Spánek

    Položka č.: 185423

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:01

    kombinovaná technika, 9,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeňka Hušková

    Dvojice

    Položka č.: 185430

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:02

    sítotisk, 2002, 48,5 x70 cm, sing. PD Z. Hušková 2002, č. 4/9

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Zdeňka Hušková

    Prales

    Položka č.: 185431

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:03

    linoryt, 2007, 55 x 70,5 cm, sign. PD Z. Hušková 2007, č. 5/9

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Olga Vychodilová

    Ostrožka

    Položka č.: 186970

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:04

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Pryšec

    Položka č.: 186972

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Ještěrka

    Položka č.: 186975

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:06

    lept, 12 x 9 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 186988

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:07

    litografie, 18 x 18 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 11/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186991

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:08

    akvarel, perokresba, karton, 2004, 10 x 10 cm, sign. vzadu Pavel Tichoň 04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186992

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186994

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186995

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:11

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186996

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186997

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186998

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Singer

    Budějovický Ikaros

    Položka č.: 187016

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:15

    grafický list, 20 x 20 cm, č. 30/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ticho

    Položka č.: 187018

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:16

    linoryt, 1995, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 2/3

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Coo cabura

    Položka č.: 187019

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:17

    linoryt, 1996, 14 x 15,5 cm, sign. PD Laštuvková 1996, č. 5/6

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187022

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:18

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 10/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Natálie Kantorová

    Bodlák

    Položka č.: 187049

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:19

    lept, 2002, 29 x 20 cm, sign. PD Kantorová N., autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Mlha v lese

    Položka č.: 187314

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:20

    litografie, 1993, 49 x 65 cm, sign. PD M. Bouda 93, č. 18/25, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (Pracovna Jiřího Muchy)

    Položka č.: 187316

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:21

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 53/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ivan Kováčik

    M. R. Štefánik

    Položka č.: 187872

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:22

    lept, 2010, 9,5 x 14,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2010, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Škorpión

    Položka č.: 187889

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:23

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 188437

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:24

    linoryt, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloš Sláma

    V zahradě edenské

    Položka č.: 188769

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:25

    linoryt, 2004, 34 x 34 cm, sign. PD M. Sláma 2004, č. 4/12, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér

    Položka č.: 188830

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:26

    litografie, 38,2 x 48,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, 38/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 188832

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:27

    litografie, 32,7 x 37,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, 33/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Helena Vanišová

    Zase za rok

    Položka č.: 189101

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:28

    kombinovaná technika, papír, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Helena Vanišová

    Usínání

    Položka č.: 189102

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:29

    linoryt, akvarel, 5,5 x 10,5 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Za plotem I

    Položka č.: 189110

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 16:30

    litografie, 17 x 13,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)