• Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:32

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 47/50, levý dolní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:34

    litografie, 32,7 x 43,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/73, levý horní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Rafael Knobloch

    Radnické schody na Hradčanech

    Položka č.: 230491

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:36

    batika, plátno, 130 x 82 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Rafael Knobloch

    Orloj

    Položka č.: 230489

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:38

    batika, plátno, 115,5 x 93 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230474

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:40

    olej, plátno, 55,5 x 66 cm, sign. PD Kameníček, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Postava

    Položka č.: 230170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:42

    lept, kombinovaná technika, 2003, 43 x 26 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č.7/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    Položka č.: 229932

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:44

    dřevoryt, 4 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Giorgio Pucci

    Položka č.: 228892

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:48

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Raoul Dufy

    (1877-1953)

    Ležící akt

    Položka č.: 228891

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:50

    tisk, 1930, 21,8 x 29,8 cm, značeno v tisku, vydal Kunst, Dresden, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Položka č.: 228882

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Snopy

    Položka č.: 228874

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:58

    olej, dřevo, 28,5 x 31 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Choceňský tunel

    Položka č.: 228861

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Chronik

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 228860

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    Položka č.: 228859

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:04

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 228858

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:06

    mědirytina, 11 x 16,2 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Carolinum

    Položka č.: 228857

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 228855

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:10

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:14

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kvetoucí bodlák

    Položka č.: 228842

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:16

    dřevoryt, 1986, 20,5 x 16 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 39/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Petr Obr?

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 228841

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:18

    zinkografie, 11,5 x 3,2 cm, sign. PD Jan Petr, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    Položka č.: 228840

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Květina

    Položka č.: 228839

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:22

    dřevoryt, 1986, 21,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lilie

    Položka č.: 228838

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:24

    dřevoryt, 1985, 19,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 85, pasparta, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Věže

    Položka č.: 228837

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Bino

    (1881-1947)

    Svatý Mikuláš na Malé Straně

    Položka č.: 228836

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:28

    lept, 29,2 x 21,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • F. Herber

    Výhled z lesa

    Položka č.: 228833

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:30

    olej, karton, 26 x 35 cm, sign. PD Herber F., rám, na rámu drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)