• Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Žena (Ex libris Jos. Hladký)

    Položka č.: 223936

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:32

    lept, 10,6 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Karel

    Šermíř (Ex libris Mojmír Helcelet)

    Položka č.: 223933

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:34

    litografie, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD Oldřich Karel, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Karel

    Pierot (Ex libris Josef Vokál)

    Položka č.: 223932

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:36

    litografie, 1944, 8,2 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:38

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hudba (Ex libris Radomil Šolc)

    Položka č.: 223918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:40

    lept, 11,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Tiskařská dílna, Mojmíru Helceletovi

    Položka č.: 223910

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:42

    lept, 10,5 x 15 cm, zažloutlý papír, lehce potrhané okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    Položka č.: 223881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:44

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 223686

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:46

    litografie, 1980, 28 x 18 cm, sign. PD Olga Čechová 80, č. 11/75, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Český Krumlov (Ex libris Sv. Samek)

    Položka č.: 222197

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:48

    lept, 8,3 x 4,4 cm, sign. PD Fleissig, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Žena (Ex libris ing. Jiří Oliva)

    Položka č.: 222182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:50

    kolorovaná litografie, 5,5 x 5,8 cm, sign. DU Šindelář, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ant. Pinkava

    Zámek (Ex libris Judr. Richard Horna)

    Položka č.: 222178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:52

    dřevoryt, 1926, 10,8 x 9 cm, DU značeno ve štočku Ant. Pinkava, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Konvolut tisků z Rajské sonáty

    Položka č.: 222172

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:54

    5x tisk, 1917-1920, vče cca 26 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt zezadu

    Položka č.: 222147

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:56

    lavírovaná kresba tuší, 1990, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 90, oboustranná kresba

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dvě růže ve váze (Ex libris Růžena Koukalová)

    Položka č.: 222085

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:58

    ocelorytina, 3 x 6 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé)

    Položka č.: 222084

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:00

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické zátiší (Ex libris Mirko Riedl)

    Položka č.: 222083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:02

    ocelorytina, 1944, 3 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oscar Weiss

    (1882-1965)

    Chata v horách

    Položka č.: 221573

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:04

    olej, dřevo, 52 x 41 cm, sign. PD Oscar Weiss, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 220898

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:06

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    V krajině

    Položka č.: 220891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:08

    tužka, akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muž bez nohy

    Položka č.: 220890

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:10

    tužka, kvaš, papír, 25,7 x 16 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jonák

    Podzimní les

    Položka č.: 220888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:12

    olej, plátno, 1926, 42 x 58,5 cm, sign. PD Jonák 26, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž si čte v baru)

    Položka č.: 220622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:14

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 2, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Námořníci na ulici)

    Položka č.: 220621

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:16

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 3, na papíře drobné skvrny, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Topič)

    Položka č.: 220620

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:18

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 4, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Položka č.: 220582

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:20

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 57, lehce pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Zajíček ušáček III

    Položka č.: 220581

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:22

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 56, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na louce

    Položka č.: 220075

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:24

    olej, lepenka, 1930, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 30, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy

    Položka č.: 220023

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:26

    olej, lepenka, 1929, 16,5 x 14,8 cm, sign. PD B. Ullrych 29, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219507

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:28

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Taxco (Mexico)

    Položka č.: 219348

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:30

    olej, karton, 12 x 12,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)