• Jan Hísek

    Pláč IX.

    Položka č.: 186235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:00

    mezzotinta, 2006, 13 x 9 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk XXVIII/XXX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Pláč X.

    Položka č.: 186236

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Dívka se svící

    Položka č.: 186273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:02

    dřevoryt, 17 x 16 cm, sign. PD Jiří Kroha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Z východních Čech

    Položka č.: 186335

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:03

    olej, karton, 25 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Portrét balkánského důstojníka

    Položka č.: 186344

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:04

    pastel, papír, 37,2 x 26,6 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Racek?

    Středomoří

    Položka č.: 186376

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:05

    olej, karton, 1957, 27 x 32 cm, sign. LD Racek?, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gabriele Mattera

    I Pescatori

    Položka č.: 186508

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:07

    12x linoryt, 29,5 x 48 cm, sign. PD G. Mattera, č. XIX - XX, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:11

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    Položka č.: 188886

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:13

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 188901

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:14

    dřevoryt, 1919, 25,8 x 19 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paří…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Decameron rerum Amoris

    Položka č.: 189166

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:15

    2x lept, 1973, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD Jiřina Klimentová 73, č. 2/20, při okrajích zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Běžící kůň

    Položka č.: 189348

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:16

    lept, 5,1 x 5,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925)

    Kašna s továrnou v pozadí

    Položka č.: 190911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:17

    lept, 1982, 21,3 x 18,3 cm, sign. PD Karel Chaba 82, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925)

    Drak

    Položka č.: 190912

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:18

    lept, 20 x 14,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 55/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky, kašny a kandelábry

    Položka č.: 190913

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:19

    9x suchá jehla, 2004, 14,9 x 9,8 cm, sign. DU Karel Chaba 04, č. 18/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 191277

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:23

    lept, 11,2 x 10,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    Položka č.: 191499

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:24

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:25

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:26

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:27

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)