• Jiří Salajka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:31

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

  • Jan Botek

    Oáza dětství

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 750 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:33

    litografie, 2000, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD J. Botek 2000, č. 10/20

    Aktuální cena: 750 CZK (29 €)

  • Jan Botek

    Příběh I

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:35

    litografie, 59 x 47 cm, sign. PD J. Botek, č. 3/30

    Aktuální cena: 750 CZK (29 €)

  • Zdeněk Červinka - Targus

    (1928)

    Dáma s psíkem a gentleman

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:37

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Zd. Červinka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Blíženci

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:39

    litografie, 1995, 43 x 32,5 cm, sign. DU B. Krátký 95, č. 36/40, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Malina

    Král

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:43

    lept, 2005, 23 x 16,5 cm, sign. PD Malina 05, č. 72/100, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka M2

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:45

    litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 54/100

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Ptáček

    Nákladní automobil

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:47

    litografie, 2012, 11,2 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 5/90

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na skalisku

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:49

    litografie, 2009, 19,8 x 13,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 22/100

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:51

    litografie, 2010, 37,3 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 55/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Zbyšek Sion

    Postava ženy

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:53

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (77 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:55

    lept, 33,5 x 24,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 165/200, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (108 €)

  • Zdeněk Červinka

    (1928)

    Artisté v Benátkách

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:57

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Zd. Červinka, č. 12/100, žák prof. Jašky, Hofmana, Hrocha a Kubíčka na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Roman Franta

    WH

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:59

    litografie, 2009, 28 x 35,5 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 63/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:01

    tempera, monotyp, karton, 1995, 7,7 x 8 cm, DU monogr. Č. J. 95, , studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:03

    tempera, monotyp, karton, 1995, 8 x 10,8 cm, PD monogr. Č. J. 95, , studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:05

    tempera, monotyp, karton, 1995, 10,5 x 10,4 cm, sign. PD Janošek 95, , studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka (PF 2005)

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:07

    tempera, monotyp, karton, 2004, 10,4 x 21,3 cm, sign. PD Janošek, , studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kulaťák

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:09

    kvaš, karton, 2010, 5,9 x 6,6 cm, sign. LD Grimmich, , žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Kasalová

    Zvířata v krajině (PF 1998)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:11

    lept, 1997, 7,5 x 8,4 cm, sign. PD Jana Kasalová, lehce zašpiněný papír, , žákyně prof. M. Houry

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michal Singer

    Poutník v krajině

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:13

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer 009, č. 66/100, , studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michal Singer

    Krajina s úplňkem

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:15

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. DU Singer 009, č. 86/100, , studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:17

    monotyp, 2006, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2006, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 21:19

    monotyp, 2007, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2007, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Bolest I

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2017 20:20

    linoryt, 2014, 15 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2014, č. 3/40, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Bolest II

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 26. 01. 2017 20:21

    linoryt, 2014, 15 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2014, č. 26/40, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Tíha

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 26. 01. 2017 20:22

    linoryt, 2013, 15 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2013, č. 9/50, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Lehkost

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 26. 01. 2017 20:23

    linoryt, 2013, 15 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2013, č. 27/50, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Tání I

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 26. 01. 2017 20:24

    linoryt, 2013, 11 x 15 cm, sign. PD Martin Manojlín 2013, č. 34/50, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 750 CZK (29 €)