• Alois Petrák

    (1811-1888)

    Úklona

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:30

    mědirytina, 21,5 x 29 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Návrat syna

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:31

    mědirytina, 21,5 x 29,2 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Svážení sena

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:32

    mědirytina, 21,5 x 29 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Páv, kohout a pes na dvoře

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:33

    mědirytina, 21,6 x 29,4 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Utracení koně

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:34

    mědirytina, 21,5 x 29 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Petrák

    (1811-1888)

    Na procházce

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:35

    mědirytina, 21,4 x 29,4 cm, vyryl Führich, vydal F. Kargl, Wien

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hvězda u Prahy

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:36

    lept, 23,5 x 18 cm, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanno Rhomberg

    (1820-1869)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:37

    mědirytina, 42,7 x 32,5 cm, vyryl J. P. Bittheuser, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre-Paul Prud´hon

    (1758-1823)

    L´ame

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:38

    litografie, 23,2 x 16,5 cm, provedl Jul. Boilly, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Guido Reni

    (1575-1642)

    Dáma s vázou

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:39

    mědirytina, 15 x 11 cm, vyryl Jos. Drda, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pier Leone Ghezzi

    (1674-1755)

    Stařec

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:40

    mědirytina, 25,5 x 19 cm, vyryl Thomas Beck, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C. Gaile

    Dívka

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:41

    mědirytina, 21,3 x 14,1 cm, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Christoph Kolb

    (1680-1743)

    Kardinálové

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:42

    2 x mědirytina, 22 x 16 a 21,5 x 16,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C. Lanzedelli

    Schůzka

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:43

    litografie, 23 x 30,8 cm, provedl J. Höfelich

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacob Alt

    (1789-1872)

    Zámek

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:44

    litografie, 1855, 22 x 31 cm, LD značeno na kameni J. Alt 1855, provedl ant. Reiffenstein & Rösch, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Libenz

    Le garson pleurant

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:45

    mezzotinta, 34 x 25 cm, vyryl A. Schwester, zažloutlý, zašpiněný, pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre-Paul Prud´hon

    (1758-1823)

    L´amour

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:46

    litografie, 21,7 x 16,4 cm, provedl J. Boilly, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V novém domě

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:47

    mědirytina, 16,3 x 20,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre-Paul Prud´hon

    (1758-1823)

    Ležící

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:48

    4 x litografie, vše 9 x 15,5 cm, provedl J. Boilly, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bortoluzzi

    Das mieder

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:49

    litografie, 26,5 x 20,7 cm, provedl J. Höfelich, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kandidáti

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:50

    3 x litografie, cca 17,5 x 13 cm, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Suzanne Marie Sandrartin

    (1658-1716)

    Náhrobek

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:51

    mědirytina, 21,5 x 14,5 cm, vyryl J. Sandrart, zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bortoluzzi

    Das Hemd

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:52

    litografie, 26,3 x 20,8 cm, provedl Joh. Höfelich, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • D. King

    Jeptiška

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:53

    mědirytina, 24 x 14 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre-Paul Prud´hon

    (1758-1823)

    Josef

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:54

    litografie, 12,5 x 9,5 cm, provedl Jules Boilly, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maurin

    Fernand Cortez & Alaide

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:55

    litografie, 23,5 x 31,5 cm, provedl Lanzedelli, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Santio de Urbins

    Stařec a chlapec

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:56

    mědirytina, 16 x 14,5 cm, vyryl J. Drda, Prag, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alexander Clarot

    (1796-1842)

    Dívka

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:57

    litografie, 27,5 x 20,5 cm, provedl Kniechuben 1843, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boucher

    No 158

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:58

    mědirytina, 17 x 24,2 cm, vyryl Joh. Georg Hertel, zažloutlý papír, na papíře skvrnky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laporte

    Záliv se zříceninou

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:59

    mezzotinta, 21,3 x 30,5 cm, vyryl Pickett, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook