• Rudolf Vejrych

    (1882-1939)

    Rudolf Vejrych 1882-1939

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:08

    tisk, plakát, 80,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Výstavní síni Středočeské galerie, Praha, červenec-září 1982, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Karel Toman: Obrazy-kresby-grafika

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:10

    tisk, plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě v Oblastní galerii Vysočiny, Jihlava, 28.10.-12.12. 1976, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Jan Smetana: Výběr z díla 1941-1978

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:12

    tisk, plakát, 82,5 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Václava Špály, Praha, březen-duben 1979, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, …

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Pavel Roučka, Václav Bláha

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:14

    tisk, plakát, 70 x 50 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer, 10.9.-1.10. 1980, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ellen Jilemnická

    Ellen Jilemnická: Sochy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:16

    tisk, plakát, 63,5 x 45,8 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici, Praha, 4.8.-14.9. 2002, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K.…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Piero Dorazio

    (1927-2005)

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:18

    litografie, plakát, 1990, 97 x 61,5 cm, plakát k výstavě v galerii Erker-Presse St. Gallen 1983

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Hans Hartung

    Plakát k výstavě

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:20

    litografie, plakát, 1977, 75,7 x 55,8 cm, plakát k výstavě v galerii Joan Prats, Barcelona

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Eva Zoulová

    Významné památky Severočeského kraje

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:22

    tisk, plakát, 1981, 58 x 79 cm, PD značeno Eva Zoulová 1981, vydalo Krajské středisko státní památkové péče a ochrany přírody v Ústí nad Labem, 1981, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Stanislav Kovář

    (1921-1985)

    Hodiny

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:24

    tisk, plakát, 1976, 77 x 55,5 cm, PU značeno Kovář 76, plakát k výstavě v Uměleckoprůmyslovém muzeu, Praha, březen-květen 1977, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Buxtehude, Paris, New York

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:26

    tisk, plakát, 84 x 59 cm, přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    10 let Lyry Pragensis

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:28

    tisk, plakát, 1977, 48,5 x 33,5 cm, plakát k výstavě v Martinském paláci, Praha, 11.-31.5. 1977, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    Eva Natus-Šalamounová dětem

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:30

    tisk, plakát, 1986, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 22.1.-19.2. 1986, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Michaela Roubíčková - Lesařová: Grafika

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:32

    tisk, plakát, 1989, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, červen 1989, antiqari.at Radhošťská, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Štorek

    (1933-1999)

    František Štorek: Plastiky

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:34

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jindřich Ulrich

    (1950)

    Miniaturní svět Jindřicha Ulricha

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:36

    tisk, plakát, 1981, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 3.-27. září 1981, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Jitka Kolínská: Obrazy, kresby, ilustrace

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:38

    tisk, plakát, 1991, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, leden 1991, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Stanislav Vajce

    Stanislav Vajce: Obrazy/kresby

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:40

    tisk, plakát, 1984, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 6.-30. prosince 1984, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Různí autoři

    15 let Lyry Pragensis (1967-1982)

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:42

    tisk, plakát, 1982, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, květen 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Pucherna

    (1776-1862)

    Antonín Pucherna (1776-1852)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:44

    tisk, plakát, 1971, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Muzeu hlavního města Prahy, září-listopad 1971, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Jan Kutálek: Tvorba z let 1942-1977

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:46

    tisk, plakát, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu hlavního města Prahy, prosinec 1977-leden 1978, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Expozice ze sbírek Středočeské galerie a Střediska státní památkové péče a ochrany přírody Středočeského kraje

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:48

    tisk, plakát, 82 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, zámek Nelahozevec, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Vlastimil Rada 1895-1962

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:50

    tisk, plakát, 1976, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Národní galerii v Praze, říjen-prosinec 1976, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Ladislav Čepelák: Kresby 1959-1961

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:52

    tisk, plakát, 1976, 76 x 54 cm, plakát k výstavě v Městském muzeu Velvary, květen-červen 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eva a Jiří Šalamounovi

    Eva Natus-Šalamounová a Jiří Šalamoun

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:54

    tisk, plakát, 1981, 82 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 20.5.-24.6. 1981, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Jan Kudláček: Ilustrace

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:56

    tisk, plakát, 1986, 79,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Československý spisovatel, 13.2.-16.3. 1986, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Lovectví ve výtvarném umění čtyř století

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:58

    tisk, plakát, 1983, 60 x 85,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, Praha, srpen-září 1983, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Fernando Botero

    Masakr nevinných

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:00

    tisk, plakát k výstavě, 46 x 97,5 cm, plakát k výstavě Galerie Brusberg Berlin 1991, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • John Wenger

    (1887-1976)

    Third Western States Exhibition

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:02

    tisk, plakát, 1985, 56 x 43 cm, plakát k výstavě v The Brooklyn Museu, Houston, 6.6.-5.9. 1986, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Francisco Goya Y Lucientes

    (1746-1828)

    Défense du Patrimoine national

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:04

    tisk, plakát, 1978, 60 x 40 cm, plakát k výstavě v Musée du Louvre Galerie Mollien, Paris, 24.2.-24.4. 1978, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Georg Sadek a Tom Kluepfel

    Kafka

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 21:06

    tisk, plakát, 1983, 40,5 x 60,8 cm, plakát k výstavě v The Cooper Union, New York, 18.-19.3. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)