• Hana Hamlplová

    Bez názvu II

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 14:30

    adjustace hliník, 1995, 90 x 120 cm

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Hamlplová

    Bez názvu III

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 14:35

    adjustace hliník, 2008, 90 x 120 cm

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Lužní

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 14:40

    akryl, plátno, 2018, 180 x 230 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300.000 CZK (12.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Antonio VivaldiPodzim

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 14:45

    akryl, olej, plátno, 2018, 180 x 230 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300.000 CZK (12.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Skryté místo

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 14:50

    akryl, olej, plátno, 2018, 150 x 110 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Čeření

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 14:55

    akryl, plátno, 2018, 140 x 110 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Čeření

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:00

    olej, plátno, 2018, 110 x 140 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Čeření

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:05

    olej, plátno, 2018, 80 x 60 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Holeka

    Hra v ptačím světě

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:10

    koláž, papír, 2018, 60 x 42 cm

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Holeka

    Cestou do ptačí školy

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:15

    koláž, papír, 2018, 60 x 42 cm

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková

    Vzpomínka na Japonsko

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:20

    kresba tuší, 2017, 14, 4 x 18, 3 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková

    Momentky z onsenu

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:25

    kresba tuší, 2017, 13, 8 x 18, 2 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková

    Česká pivní gymnastika 1

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:30

    kresba tuší, 2017, 9, 5 x 14, 7 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková

    Česká pivní gymnastika 3

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:35

    kresba tuší, 2017, 14, 5 x 13, 1 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kačer

    Fragment Belveder

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 400.000 CZK (16.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:40

    objekt

    Aktuální cena: 400.000 CZK (16.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kačer

    Rudimenta

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:45

    frotáž , 2016, 65 x 64 cm

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    Dravec v zelených vodách

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:50

    oheň, popel, papír, plátno, 2018, 61 x 61 cm

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    Bílá paní v lesepodivme se

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 15:55

    oheň, popel, papír, plátno, 2018, 61 x 61 cm

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kocmanová

    Terra IV, z cyklu Živly

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:00

    stuccolustro, 2017, 41,5 x 44 x 5 x 15 cm

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Kovařík

    Sundial

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:05

    ocel, 2009, 100 x 100 x 90 cm

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    Hlavička I

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:10

    akryl na plátně, 30 x 24 cm

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    Hlavička II

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:15

    akryl na plátně, 25 x 20 cm

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luděk Míšek

    Drak

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:20

    patinovaný cín, 2008, 20 x 20 x 25 cm

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Molová

    XerolážePohyb 1

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:25

    práce na papíře, 2009, 100 x 70 cm

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Molová

    XerolážePohyb 2

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:30

    práce na papíře, 2009, 100 x 70 cm

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Mühlbauer

    Horská louka

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:35

    emulze, olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Mühlbauer

    Louka

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:40

    emulze, olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    Indonésie-okurka

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:45

    olej, plátno, 2017, 180 x 170 cm

    Aktuální cena: 300.000 CZK (12.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Piekar

    K majáku

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:50

    grafický list, 2017, 44 x 66 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Piekar

    Rybář na molu-Lido

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2018 16:55

    grafický list, 2018, 47 x 66 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook