• Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Gejša v kimonu

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:46

    japonský dřevoryt, 35 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Exotický pták

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:48

    mozaika z polodrahokamů, 22,5 x 25,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Nádoby

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:50

    barevný dřevořez, 1955, 241 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Deska

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:52

    barevný dřevořez, 1953, 20,8 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Obláček

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:54

    barevný dřevořez, 1953, 20,7 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Jing a jang

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:56

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1017 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Nádoby

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 20:58

    barevný dřevořez, 1953, 20,9 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Obrazec

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:00

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Jablko

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:02

    barevný dřevořez, 1953, 21 x 13,8 cm, značeno razítkem dílny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Samuraj

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:04

    japonský dřevoryt, 33,3 x 23,4 cm, značeno razítkem dílny, zažloutlý, pokrčený a při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tokuriki (Tomikichiro)

    (1902-2000)

    Most

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:06

    japonský dřevoryt, 1941, 26 x 38 cm, rám, na rámu drobné oděrky

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:08

    japonský dřevoryt, 35,6 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:10

    japonský dřevoryt, 35,5 x 24 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Sedící gejša

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:12

    japonský dřevoryt, 36 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Běžící samuraj

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:14

    japonský dřevoryt, 35,7 x 25,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Bojovník

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:16

    japonský dřevoryt, 36,5 x 25,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj pod sakurou

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:18

    japonský dřevoryt, 35 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Rybář

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:20

    japonský dřevoryt, 36,5 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Rybář se sítí

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:22

    japonský dřevoryt, 35,5 x 25 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Nosič pod třešněmi

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:24

    japonský dřevoryt, 35,5 x 24,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj s mečem

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:26

    japonský dřevoryt, 37 x 26 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj před soubojem

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:28

    japonský dřevoryt, 35,5 x 25,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Servírování čaje

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:30

    japonský dřevoryt, 33,5 x 22,3 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Sekáč

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:32

    japonský dřevoryt, 34,7 x 24,3 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Malíř

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:34

    japonský dřevoryt, 35 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Pod třešní

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:36

    japonský dřevoryt, 34,8 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Rozhovor

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:38

    japonský dřevoryt, 36,5 x 24,3 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Kunichika

    (1864-1900)

    Samuraj

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:40

    japonský dřevoryt, 36 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Samuraj s mečem

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:45

    japonský dřevoryt, 34,5 x 24 cm, značeno razítkem dílny, přeložený, místy poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Bojovník

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 10. 08. 2017 21:47

    japonský dřevoryt, 35,5 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, na několika místech poškozeno

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1402 Historie příhozu