Dražené položky

  • Mikuláš Axmann (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Betlém

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:02

    litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Janko Alexy? (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Zbojník

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:03

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, <i>na zadní straně věnování:</i> Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavá…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Richard Augustin (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1975)

    Penélope

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:04

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Jindřich Bajgar (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1913-1991)

    Kompozice pro XVII. Divadelní Máj v Krnově

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:05

    linoryt, 1973, 27,3 x 40 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1973, 33117, LD věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Beránek (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Osvícená figura

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:06

    lept, 1994, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Beránek, č. 6/50, výroční list klubu přátel Nové skupiny za rok 1993, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Nohy

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:07

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Svatoslav Böhm (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Krnov

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:08

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Antikvariát Dlážděná, studoval na UPŠ v Brně, člen skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Bernard (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    V předklonu

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:09

    lept, akvatinta, 33 x 21,5 cm, sign. PD , rám, 24/75, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6881 Historie příhozu

  • Jan Blaha (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 343

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:10

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Brančovský (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 344

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:11

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Benedikt (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:12

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Spící

    Položka č.: 346

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:13

    lept, akvatinta, 1991, 19,7 x 24,8 cm, sign. PD , rám, 14/50, Antikvariát Dlážděná

  • Barbora Blahutová (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Láska vždycky zvítězí

    Položka č.: 347

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:14

    kombinovaná technika, papír, dřevo, 2002, 100 x 50 cm, vzadu nalepen štítek: Aukční síň Trans Ars, při okrajích drobné oděrky , antiqari.at Radhošťská, Barbora Blahutová, nar. 1941 ve Veselí nad Lužnicí, žije v italském Miláně a Vlastiboři u Soběslavi, 1969 ukončila studium sochařství na Akademii vý…

  • Karel Benetka (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:15

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Energie

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:16

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:17

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Grand restaurant

    Položka č.: 351

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:18

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 352

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:19

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

  • Michal Bouzek (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1961)

    Naslouchali jsme hvězdám a vztyčovali kameny

    Položka č.: 353

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:20

    kombinovaná technika z pravých bankovek, karton, 1998, 59,5 x 84 cm, sign. PD M. Bouzek, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

    Zimní nálada

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:21

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:22

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

    Studie z džungle

    Položka č.: 356

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:23

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • David Cajthaml (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Houba

    Položka č.: 357

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:24

    linoryt, 2010, 24,4 x 34,5 cm, sign. PD David Cajthaml 15.3.2010, autorský tisk č. 8/14, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Slova a svaly

    Položka č.: 358

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:25

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Žhavé léto

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:26

    litografie, 45,6 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 40/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Xenie Hoffmeisterová (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Kostřičky

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:27

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hana Čápová (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 361

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Čermáková (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 362

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:29

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Černá (Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část)

    (1937)

    Brambořík - malý

    Položka č.: 363

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:30

    lept, kombinovaná technika, 16,8 x 13,7 cm, sign. DU Kateřina Černá, č. 9/30, vzadu razítko ČFVU a popsáno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1937)

    Košík s růžemi

    Položka č.: 364

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:31

    lept, kombinovaná technika, 2001, 13,8 x 13,9 cm, sign. PD Kateřina Černá 01, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)