• Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Krajina

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29

    olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zima

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    (1945)

    Ve víru

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:31

    litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Stárková

    (1945)

    Žena

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t., studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Břízy

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33

    olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mistr Alois Jirásek

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:34

    olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Krkonoše

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35

    olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Chryzantémy

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36

    olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:37

    olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Juříček

    (1892-1967)

    Česká Skalice

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Vlček

    (1885-1968)

    Česká Skalice

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:39

    akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Vlček

    (1885-1968)

    Česká Skalice

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:40

    akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kapoun

    (1896-?)

    Chvalkovice

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:41

    akvarel, papír, 1951, 31 x 44 cm, sign. PD K. Kapoun, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mořský záliv

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:42

    akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Krajina

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:43

    olej, lepenka, 69 x 108 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Orlické hory

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44

    olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Kozinův statek

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:45

    olej, plátno, lepenka, 34 x 49 cm, sign. LD Jos. Strnad, rám, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Berghauer

    (1910-1972)

    Žnečka

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:46

    olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Dobrý

    (1901-1978)

    Na potoce

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:47

    pastel, papír, 30 x 23 cm, sign. LD L. Dobrý, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí v Jaroměři

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48

    akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jaorměřská radnice

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49

    akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Měchura

    Zimní krajina

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:50

    olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Rektor

    (1877-1953)

    Novoměstská ulice

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51

    olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám, žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Svratka

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:53

    porcelán, zlacený, průměr 27 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jubeilum

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:54

    porcelán, zlacený, průměr 27 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Zimní krajina

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:55

    olej, plátno, 50,5 x 71 cm, sign. PD Nemastil, rám, malba na mnoha místech odpadlá

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Motiv z Podbrdska

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:56

    akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:57

    kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Daněk Sedláček

    (1892-1974)

    Břízky

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:58

    olej, překližka, 34 x 38 cm, sing. PD Daněk Sedláček , rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

Instagram

Facebook