• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:18

    akvarel, papír, 1982, 31 x 21 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    GÓÓÓL

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:20

    akvarel, papír, 1982, 21 x 34 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelená branka

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:22

    akvarel, papír, 1982, 25,5 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na branku

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:24

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 25 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o puk

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:26

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 21,5 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 14

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:28

    akvarel, papír, 1983, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:30

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:32

    akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Doskok

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:34

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skoky (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:36

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec č. 18

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:38

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J. 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:40

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 22 cm, sign. PD Salajka J. 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v červené kombinéze

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:42

    akvarel, papír, 1982, 26 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:44

    akvarel, papír, 1982, 26 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:46

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec č. 82

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:50

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan č. 63

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:52

    akvarel, papír, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan na lyžích

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:54

    akvarel, papír, 1983, 18 x 23 cm, sign. LD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Čtyřbob

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:56

    akvarel, papír, 1975, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 18:58

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Pirueta

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:00

    akvarel, papír, 1982, 22 x 14 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec č. 85

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:02

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 11 cm, sign. PD Salajka J. 82, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:04

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:06

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:10

    vyškrabávaná tuš, 20 x 29 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:12

    vyškrabávaná tuš, 20 x 26,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Samostatný nájezd

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:14

    vyškrabávaná tuš, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 19:16

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 18 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)