Adam a Eva

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:06

    lept, 1999, 10 x 6,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Měsíc

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:08

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, sign. PD, č. 25/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Koupel ( Emil Eerme Raaamat)

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:10

    dřevoryt, 8,5 x 5,5 cm, značeno v desce RK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:12

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Z grafické sbírky JUDr Karla Kropíka

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:14

    litografie, 6 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:16

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Anděl

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:18

    suchá jehla, 2011, 14,8 x 9,5 cm, sign. PD , č. 2/4, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Sedící dívka

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:20

    dřevoryt, 1936, 36 x 24,5 cm, značeno v desce K. Svolinský, pasparta, pasparta vlevo nahoře odlepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    Jen žádné scény, Josefe

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:22

    tuš, akvarel, papír, 2016, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:24

    lept, 1997, 13 x 8,3 cm, sign. DU LKuklík 1997, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící akt

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:26

    suchá jehla, 1958, 14 x 9 cm, sign. PD Burant 1958, rám, č. 17/40, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženský akt

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:28

    suchá jehla, 1972, 19 x 11,5 cm, sign. PD Burant 1972, rám, zkušební tisk č. 8/8, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Jarní list

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:30

    lept, 1994, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápště 94, rám, č. 20/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:32

    lept, 1998, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Klápště 98, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Šlechta

    Mořská panna

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:34

    tužka, papír, 2002, 15,5 x 9,3 cm, pasparta, vzadu popsáno, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Páni na dovolené

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:36

    sítotisk, 18,8 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 104/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 134

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:38

  • Karel Benetka

    Love meetings

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:40

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 17/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící akt

    Položka č.: 136

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:42

    linoryt, 23 x 48 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na pláži

    Položka č.: 137

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:44

    linoryt, 25,5 x 42 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Eva a had

    Položka č.: 138

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:46

    kolorovaný linoryt, 19,8 x 11,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt na židli

    Položka č.: 139

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:48

    kolorovaný linoryt, 18,6 x 11,7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt s měsícem

    Položka č.: 140

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:50

    kolorovaný linoryt, 18,3 x 11,4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt s květinou

    Položka č.: 141

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:52

    kolorovaný linoryt, 1972, 19,6 x 11,6 cm, sign. PD RLander 72, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt s ptáčkem

    Položka č.: 142

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:54

    kolorovaný linoryt, 1973, 18,5 x 11,7 cm, sign. PD RLander 73, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt s kytarou

    Položka č.: 143

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:56

    kolorovaný linoryt, 12,5 x 18,4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Akt se závěsem

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 18:58

    kolorovaný linoryt, 19,2 x 11,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Filmový akt ( Ex Libris Jan Lavický)

    Položka č.: 145

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:00

    litografie, 1944, 8,3 x 4,3 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Dívka s hroznem ( Ex Libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 146

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:02

    litografie, 1945, 7,8 x 5,5 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Parkman

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 19:04

    bromostříbrná fotografie, 1995-2012, 21,5 x 30,8 cm, sign. vzadu Jan Parkman 1995-2012, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)