• Adolf Bedřich Kunike

    (1777-1838)

    Hukvaldy

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:34

    litografie, okolo 1830, 24,4 x 32 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Kaliwoda

    (1859-?)

    Frýdlant

    Položka č.: 296

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:35

    litografie, 19,3 x 26 cm, PD značeno na kameni AHaun, litografii provedl A. Haun, vydal Eduard Hölzel, Olomouc, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Zámek Blatná

    Položka č.: 295

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:36

    litografie, 19,3 x 26,5 cm, LD značeno na kameni AHaun, litografii provedl W. Korn, Berlín, vydal Eduard Hölzel, Olomouc, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

  • Josef Štěpán

    Duben u Mníšku

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:37

    akvarel, papír, 21 x 61 cm, sign. PD Štěpán, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:38

    lept, 1973, 5,8 x 5,8 cm, sign. PD, č. 13/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské motivy

    Položka č.: 292

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:39

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Kulveit

    (1909-1976)

    Táborsko

    Položka č.: 291

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:40

    dřevoryt, 12,5 x 17 cm, dole na přední straně popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Kulveit

    (1909-1976)

    Zima na Sedlčansku

    Položka č.: 290

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:41

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hory

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:42

    lept, 7 x 9 cm, sign. PD, vzadu popsáno, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 288

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:43

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 287

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:44

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:45

    lept, 1943, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 1943, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 285

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 284

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 283

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:48

    lept, 5,9 x 8,2 cm, sign. PD B. Kozina, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 282

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:49

    litografie, 10,4 x 6,3 cm, sign. PD Přibyl, č. 35/50, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Starý dvůr u Kdyně

    Položka č.: 281

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:50

    lept, 16,8 x 23,8 cm, sign. PD AMoravec, LN popsáno autorem, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Zvíkov

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 270 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:51

    lept, 23 x 28 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:52

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 278

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:53

    ocelorytina, 1968, 8 x 13 cm, PD značeno v desce Švengsbír 68, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:54

    lept, 1925, 22 x 30 cm, sign. PD AMajer, rám, LD autorská značka, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Dalmacie

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:55

    vernis mou, 1959, 24,5 x 31,2 cm, sign. PD L. Stejskal 59, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 275

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:56

    litografie, 13 x 20 cm, sign. PD VladSuchánek, pasparta, č. 9/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Trhových Svinů

    Položka č.: 274

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:57

    monotyp, 1966, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Doudlebsko I.

    Položka č.: 273

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:58

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ostrolovský Újezd II.

    Položka č.: 272

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:59

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žárský rybník

    Položka č.: 271

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:00

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jižní Čechy (Ostrolovský Újezd)

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:01

    pastel, papír, 45 x 62,5 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Výrovka (Krkonoše)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:02

    lept, 30,2 x 25,3 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, LD značeno razítkem autora, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:03

    lept, 1955, 24,5 x 32 cm, sign. PD Lev Šimák, č. 8/10, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID1804 Historie příhozu