• Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:49

    kolorovaný lept, 35,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Samuel Prout

    (1783-1852)

    Malostranské náměstí v Praze

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:51

    litografie, 1832, 41,5 x 27,5 cm, LD monogr. na kameni SP, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Richard Heinrich Teschner

    (1879-1948)

    Křižovnické náměstí v Praze

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:53

    litografie, 36 x 30,5 cm, značeno Rich Teschner, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Mapa českých zemí

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:55

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 25 cm, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Matthäus Merian

    (1595-1650)

    Louny

    Položka č.: 201

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:57

    mědirytina, 1630, 20 x 32,2 cm, zažloutlý, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Dům ve Strašnicích II.

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 20:59

    akvarel, papír, 1940, 36,5 x 84,7 cm, sign. PD Jos. Vacke 40, vzadu popsáno autorem, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Döbler

    (1788-1845)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:01

    kolorovaná mědirytina, 19 x 30,2 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kristýna Mandová

    Karlštejn

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:03

    lept, 2016, 9,7 x 19,4 cm, sign. PD K. Mandová, č. 3/30, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Pavlica

    Strážnice

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:05

    litografie, 11 x 14,8 cm, sign. PD Pavlica, č. 34/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Chrám v Pelhřimově

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:07

    lept, 48,5 x 36,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, č. 27, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Černínský palác v Praze

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:09

    mědirytina, 9,8 x 15,3 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Říp od západu

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:11

    dřevoryt, 24,5 x 29 cm, sign. PD Arno Nauman, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Pohled na zámek

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:13

    litografie, 11,8 x 15,2 cm, provedl H. Hügel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vrchlabí

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:15

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 1, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:17

    mědirytina, 11 x 14,2 cm, vyryl M. Kolb, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Beneš

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:20

    litografie, 1979, 12 x 40,3 cm, sign. DU KBeneš 79, č. 129/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Brandýs nad Labem

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:22

    mědirytina, 21 x 32,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:24

    lept, 28 x 20,5 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Trosky

    Položka č.: 192

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:26

    dřevěný štoček, 8,5 x 9,5 cm

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:28

    lept, akvatinta, 16 x 14 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 96, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Kočí

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:30

    kvaš, papír, 33 x 48 cm, sign. PD Frant. Kočí, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Antonín Tomek

    (1908-1978)

    Žně u Borovnice

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:32

    olej, karton, 37,5 x 77,5 cm, sign. LD A. Tomek, rám, vzadu nalepen štítek ČFVU s popisem, studium na Pedagogické škole v jablonci nad Nisou, člen Sdružení umělců slezských

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Říp od západu

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:34

    dřevoryt, 24,5 x 29 cm, sign. PD Arno Nauman, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Řeka Lužnice

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:36

    dřevoryt, 28 x 36 cm, sign. PD K. Štěch, č. 54/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Valečov - Český Ráj

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:38

    dřevoryt, 1923, 26,2 x 30,9 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý a pokrčený papír, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Braunovy sochy Nectností v Kuksu

    Položka č.: 198

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:40

    dřevoryt, 1955, 23 x 18 cm, LD značeno ve štočku Vik 55, při okrajích lehce poškozený papír, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Canet

    Chomutov

    Položka č.: 153

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:42

    linoryt, 1993, 24,5 x 35 cm, sign. PD Canet 93, č. 148/200

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Canet

    Sokolov

    Položka č.: 152

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:44

    linoryt, 1993, 24,4 x 35 cm, sign. PD Canet 93, č. 148/200

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:46

    akvatinta, 22,7 x 15,3 cm, sign. PD V. Souček, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Hrad Kost

    Položka č.: 193

    Plánované ukončení: 20. 06. 2017 21:48

    litografie, 18 x 26 cm, LD značeno na kameni C B, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)