Novoročenky

  • Zdeněk Mézl

    Malířova múza (PF 1972)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:02

    dřevoryt, 1972, 13,5 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Bobek

    (1925-2006)

    Žena a pták (PF 1986)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:04

    kolorovaný linoryt, 1985, 9 x 8,5 cm, sign. DU Jar. Bobek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze, člen skupiny INDEX

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Homér (PF 1988)

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:06

    litografie, 1987, 19,8 x 13,3 cm, sign. PD V. Polášek, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    25 let ve službách knih (PF 1936)

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:08

    dřevoryt, 1935, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD JosefHodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Dívka s džbánkem

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:10

    dřevoryt, 8 x 9,5 cm, sign. PD Cinybulk, na dvojlistu společně s básní , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na houbách (P.F. 13)

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:12

    litografie, 11 x 6,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zlatý strom (P.F. 70)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:14

    kresba zlatým fixem, 8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom (P.F. 70)

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:16

    litografie, 8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Krajina (P.F. 1984 Václav Dlouhý)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:18

    linoryt, 15 x 10 cm, 40/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Věž (P.F. 1981 Helena a Jindčich Wallovi)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:20

    lept, 16 x 17 cm, uprostřed přehnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ostrov (P.F. 1987 Václav Dlouhý)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:22

    linoryt, 15,5 x 13 cm, 41/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na město

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:24

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Krajina se sluncem a holubicemi (P.F.79)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:26

    dřevoryt, 1978, 14 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:28

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:30

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na město (PF 1947 Lubomír Vaníček)

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:32

    dřevoryt, 1946, 6 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Rušná ulice (PF 1959 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:34

    dřevoryt, 1958, 9,8 x 13,7 cm, LD značeno Jaroslav 58, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Betlém (PF 1993 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:36

    linoryt, 15 x 10,5 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Koledníci (PF 1995 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Kometa nad Betlémem (PF 1992 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Hudebníci, PF 1991 Helena- Jiří Hartmanovi

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:42

    linoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Pokoj lidem, PF 1994 Helena- Jiří Hartmanovi

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mikuláš čert a anděl

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:46

    tuš, akvarel na papíře, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Toman

    (1930-2015)

    Zimní krajina s potokem (PF2012 Jana a František Dvořáčkovi)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:48

    linoryt, 9 x 13 cm, sign. PD V Toman, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:50

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    PF Růžové brýle

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:52

    tuš na papíře, 29,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Anděl (PF Dolívkovi)

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:54

    dřevoryt, 13 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Svícen

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:56

    dřevoryt, 1980, 20 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 80, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ocas kapra

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:58

    lept, 6,5 x 12,5 cm, sign. PD, 8/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zima (PF 1970 Jaroslav Krejčíř s rodinou)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:00

    dřevoryt, 1969, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD Florian, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)