• Ladislav Chabr

    (1958)

    Pocínovice

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:04

    tempera, papír, 1976, 38,5 x 60,5 cm, sign. PD Chabr 76, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    V síti

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:06

    kolorovaná serigrafie, 60 x 41,5 cm, sign. PD St. Holý, rám, poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:08

    uhel, akvarel, papír, 1954, 49,5 x 36 cm, sign. PD Holan 54, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Údolí řeky Vinodolčice

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:10

    akvarelový pastel, 1976, 30 x 42 cm, LD M. Hlobilová, vzadu štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Večer

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:12

    akvarelový pastel, 1970, 29 x 41 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Bychlová

    Matka

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:18

    pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Krajina za městem

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:20

    akvarel, papír, 1988, 16 x 26 cm, sign. PD Benetka 88, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:24

    akvarel, papír, 1989, 23,5 x17 cm, sign. DU Benetka 89, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Stopy

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:26

    tempera, papír, 25,3 x 18,3 cm, pasparta, PD slepotiskové razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V čas obrany

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:28

    tuš, papír, 1911, 28 x 25 cm, PD monogr. A. , rám, vzadu potvrzení pravosti Mikoláš Aleš 1911, zažloutlý papír, zašpiněno, pasparta v levém spodním rohu politá - nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v raněj…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zömer

    Bez názvu

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:30

    pero, papír, 45,5 x 27,2 cm, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Walter

    Ve škole

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:32

    tuš, papír, 16 x 12 cm, sign. LD R. Walter, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Praha

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:34

    uhel, akvarel, papír, 1933, 34 x 49,7 cm, sign. PD K. Votlučka 1933, rám, zažloutlý papír, na papíre skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Volf

    (1897-1983)

    Krajina

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:36

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. LD F. Volf, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:38

    pastel, papír, 1967, 40 x 57 cm, sign. PD Jindřich Veselka 67, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Vašíček

    (1919-2003)

    Kruh

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:40

    tuš, papír, 1994, 33 x 24 cm, sign. LD Vašíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Gajdoše, V. Hrocha, R. Wiesnera, J. Kousala, E. Miléna a dalších na Škole umění ve Zlíně a prof.V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:42

    pastel, papír, 26,5 x 10,5 cm, sign. PD Ulrych, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:44

    tužka, akvarel, papír, 21 x 14,7 cm, sign. LD Troup, při okrajích papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:46

    uhel, tuš, papír, 20,5 x 22,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Naší Milé Lilince O. S upřímným věnováním T., na papíře drobné fialové skvrnky , antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na É…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:48

    tužka, pastel, papír, 1986, 21 x 29,5 cm, sign. PD Troup 86, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:50

    tužka, papír, 24 x 12 cm, sign. LD Troup, kliprám, místy mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:52

    akvarel, papír, 12,2 x 5,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné bytosti

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:54

    tuš, papír, 1982, 27 x 37 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:56

    tuš, papír, 1974, 27 x 40 cm, sign. PD KarelToman, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 18:58

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Teleka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:00

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. LD Teleka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šrámek

    Letní odpoledne

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:02

    tempera, papír, 22 x 23 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:04

    tužka, papír, 1902, 14 x 12,5 cm, sign. PD J. Šetelík , rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:06

    akvarel, papír, 34,2 x 24,5 cm, sign. PD KSvolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Střížek

    (1959)

    U stolu

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:08

    tužka, papír, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU St. 94, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook