• Ladislav Kuklík

    (1947)

    Z okna

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:32

    kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Kolotoč

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:33

    lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Pohyb a tvar

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:34

    lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:35

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:36

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Z Benátek

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:37

    litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:38

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:39

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Závěr skladby

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:40

    barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    J. S. Bach - Kantáty

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:41

    dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Neznámá

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:42

    suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čtyři jezdci apokalypsy

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:43

    suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    U země II.

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:44

    suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Gorily

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:45

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Vesnický příběh

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:46

    lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Hlava

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:47

    lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Tajemství Madony

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:48

    lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Boj dobra se zlem

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:49

    lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Adam a Eva

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:50

    lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:51

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:52

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Modré proužky

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:53

    serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bradáček

    (1922-1984)

    Hlava

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:54

    patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Váza Chimera

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:55

    sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Rybník

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:56

    olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:57

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:58

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Slunečnice

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:59

    olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Vražda v rákosí

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:00

    olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Keř

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:01

    olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook