Novoročenky

  • Josef Hlinomaz

    (1914-1978)

    Na nový rok (PF 1978)

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:00

    fix, papír, 1977, 20,5 x 29 cm, sign. PD JHlinomaz, rám, PN věnování: Karlíčkovi Raušovi, lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID6852 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Okno (PF 1968)

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:56

    zinkografie, 1967, 10,5 x 13 cm, sign. LD JKaiser, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem (PF 1965)

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:32

    litografie, 1965, 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal 65, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:14

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Muž s pivem (PF 1985)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:08

    serigrafie, akvarel, 1984, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jiroudek 84, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 4 novoročenek

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:16

    1x suchá jehla, 3x dřevoryt, všechny signované, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Torzo (PF 1996)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:14

    litografie, 1995, 22,7 x 14 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:16

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vít Ondráček

    Bez názvu (PF 2007)

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:42

    kombinovaná technika, 16,5 x 12 cm, sign. PD Vít Ondráček, č. 19/50, s textem Ludvíka Kundery: Noví příchozí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Malířova múza (PF 1972)

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:02

    dřevoryt, 1972, 13,5 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Homér (PF 1988)

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:06

    litografie, 1987, 19,8 x 13,3 cm, sign. PD V. Polášek, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ovčák (PF 1976 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:44

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Petr Hampl

    Akt (PF 1986)

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:52

    lept, 1985, 10 x 7 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:32

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kotrba

    (1893-1938)

    Hráč (PF 1970)

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:50

    serigrafie, 20 x 7 cm, sign. PD K. Kotrba, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Vodník (PF 1958)

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:12

    dřevoryt, 1957, 8,5 x 12,3 cm, sign. PD K. Štěch, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s hroznovým vínem (PF 1961)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:08

    litografie, 1960, 13 x 20 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem (PF 1961)

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s květy

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:04

    litografie, 1961, 12,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Pošvic

    A co vaše duše? (PF 1996)

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:04

    litografie, 1995, 14 x 18,4 cm, sign. PD M. Pošvic 95, č. 90/140, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loďka (PF 1970)

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:58

    ocelorytina, 1969, 14 x 7 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Týnský chrám (PF 1969 Josef Voseček)

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:54

    lept, 1968, 19,3 x 10 cm, sign. DU Knobloch, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na město

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:24

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    25 let ve službách knih (PF 1936)

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:08

    dřevoryt, 1935, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD JosefHodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Sivko

    Pour Felicite 1967

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:12

    litografie, 1966, p. 28,4 cm, sign. U Pavel Sivko, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:30

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:28

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)