• Lukáš Bradáček

    (1964)

    Korále zelené

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:20

    akryl, plátno, 2008, 75 x 75 cm, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Simple Joy

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:10

    ambrotypie (střibro na skle), 25 x 25 cm, signováno zezadu autorem, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu" (2004) ovli…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Karel Šafář

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 14.800 CZK (592 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:00

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD Šafář

    Aktuální cena: 14.800 CZK (592 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 14.250 CZK (570 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:00

    Aktuální cena: 14.250 CZK (570 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:40

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:15

    barevný digitální tisk , 2017, 40 x 60 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, rám, sklo, č. 2/10

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Bringer of spring

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:35

    ambrotopie (stříbro na skle), 2016, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004)…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Sitting Nude Amazon

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:30

    ambrotopie (stříbro na skle), 2015, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004…

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:05

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studium na SUPŠ v Praze

  • Pravoslav Nesrovnal

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:20

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:25

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Ladislav Kuklík

    Záda

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 8.100 CZK (324 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:50

    kombinovaná technika, 2009, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 8/80, levý dolní roh natržen, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.100 CZK (324 €)

  • Ladislav Kuklík

    Koncentrace středu

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:55

    kombinovaná technika, 2008, 50 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 16/80, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Marie Zatloukalová

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:30

    akryl, plátno, 2007, 100 x 80 cm, monogr. PD MZ 07

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Help me

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:05

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Why

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:55

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Touch me

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:50

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:10

    litografie, 2000, 55 x 42,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2000, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Marek Fexa

    Růženka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:20

    olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:45

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:40

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Velký soubor deseti linoleorytů

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:10

    linoleoryt, 2004, 60 x 40 cm, č. 15/50, Tento soubor deseti linoleorytů Petra Dillingera poprvé vydal nakladatel Vladimír Žikeš v Praze roku 1940. Na pamět padesátého výročí úmrtí svého otce, synové Ivan a Pavel vydali roku 2004 toto druhé vydání. Z originálních linoleorytů vytiskla tiskárna Dr. Edu…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:05

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:00

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:55

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, 58/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Emma Srncová

    Přání

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:05

    litografie, 2011, 30,5 x 24,5 cm, sign. PD Ema Srncová 2011, č. 45/99

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Marek Fexa

    Portrét

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:15

    olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:35

    litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:30

    litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:50

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, 68/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha