Kočka

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:03

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:05

    koláž, papír, 2006, 24,5 x 21 cm, monogr. LD MZ 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Postava

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:09

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Nádrže

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:12

    serigrafie, 1996, 42,3 x 30,3 cm, sign. PD , 40/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)