Nur Augenblicke

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 10:23

    bibliofilie, vyd. Neue Cranach Presse, Kronach, 2000, ex. 86/200, na tit. listě neurčený podpis, svázáno provázkem, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Loďky

    Položka č.: 1549

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:10

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Smutná dívka

    Položka č.: 874

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Interiér II.

    Položka č.: 870

    akvarel, papír, 1917, 11,2 x 16,2 cm, sign. LD Hodkov 1917, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Interiér

    Položka č.: 869

    akvarel, papír, 1928, 11,2 x 16,2 cm, sign. PD HodKov 1928/VII. 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 807

    tempera, papír, 130 x 94 cm, sign. PD Š. K. 24, na zadní straně popsáno a razítko podatelny magistrátu hlavní města z 28. 11. 1941, zašpiněný, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

    Modlitební kniha

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    ručně kaligrafovaná kniha, 19. století, 17 x 10,5 cm, titul: Modlitby Svatý. Když se ráno probudíš, ručně psaná kniha modliteb, ruční vazba v kůži, ruční papír se zlatou ořízkou, 202 stran, značeno razítky majitele Václav Karásek Praha 1845-1935, mírně odřená vazba, popraskaný hřbet, Antikvariát Dlá…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3611 Historie příhozu