Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kostelík, Týn

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:42

    2 x litografie, 12 x 8; 13 x 18 cm, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Profil

    Položka č.: 281098

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:11

    tuš, papír, 1931, 24,7 x 20,7 cm, sign. PN V. Hejna 31, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postavy

    Položka č.: 281099

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Mužský akt

    Položka č.: 278217

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:01

    tužka, papír, 43 x 30 cm, sign. PD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ženy

    Položka č.: 273980

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:50

    akvarel, papír, 31,5 x 46,7 cm, sign. PD Vhejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 225380

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:15

    lept, 16,2 x 24,8 cm, sign. PD V. Hejna, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Broušení

    Položka č.: 225381

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:14

    lept, tužka, 15,8 x 12 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)