Martin Salajka
(1981)žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2004)
Martin Salajka
(1981)
Chameleon II.
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:42
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/68, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka I.
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:39
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/87, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II.
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:38
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/52, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Martin Salajka
(1981)
Chameleon I.
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:37
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/74, žák prof. M. Rittsteina
Martin Salajka
(1981)
Chameleoni
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:04
litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/100, žák prof. M. Rittsteina
Martin Salajka
(1981)
Dušičky
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:02
litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, 51/100, ohnutý levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina
Martin Salajka
(1981)
Kudlanky
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:00
litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 17/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Martin Salajka
(1981)
Město
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:58
litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Martin Salajka
(1981)
Ptáci
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:41
litografie, 2018, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 15/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Martin Salajka
(1981)
Sova
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:46
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 77/81, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Martin Salajka
(1981)
Měsíc
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:45
litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 81/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:37
litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 26/81, žák prof. M. Rittsteina
Martin Salajka
(1981)
Noc
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 17:36
litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martina Salajka 2011, 20, č. 123/150, žák prof. M. Rittsteina
Martin Salajka
(1981)
Vlk
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 19:43
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Martin Salajka
(1981)
Sova
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Martin Salajka
(1981)
Noc
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)