Patrik Hábl

(1975)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vodopád

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2015, 120 x 70 cm, sign. vzadu Hábl, kvalitní opakovaně vystavovaná práce od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    snozřivosti

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:25

    katalog, 2011, 30 x 23 cm, nakladatel Severočeská galerie, vazba brožovaná, 68 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Postava v krajině

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:03

    akryl, plátno, 2011, 60 x 80 cm, sign. vzadu Hábl 2011, rám, kvalitní starší práce od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    monotyp, 2012, 60 x 30 cm, sign. LD Patrik Hábl 2012

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu