Vladimír Bedřich Soukup

(1926-2004)

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56

    olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Měsíční svit

    Položka č.: 279862

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:01

    tisk, 24,8 x 15,5 cm, sign. PD Vsoukup, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Podzim II.

    Položka č.: 279929

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:37

    serigrafie, 1998, 18,6 x 9,6 cm, sign. PD Vsoukup 98, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Píseň

    Položka č.: 279930

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:36

    serigrafie, 1980, 15,8 x 8 cm, sign. PD V Soukup 80, č. 44/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)