Svatopluk Klimeš

  • Svatopluk Klimeš

    Sopečný písek

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 19:02

    popel, oheň, plátno, 2018, 30 x 40 cm, DU monogr. K, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, kdy médium malby posunul…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 38 000 - 48 000 Kč CZK

  • Svatopluk Klimeš

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:08

    kresba ohněm (palart), 1986, 27,5 x 18 cm, sign. PD Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Svatopluk Klimeš

    Rybka

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    kombinovaná technika, koláž, papír, páleno ohněm, 1999, 5,5 x 7 cm, sign. DU Klimeš 1999, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu