Alfons Mucha

(1860-1939)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Technika a reklamní plakát z přelomu století

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    soubor pohlednic, soubor 9 pohlednic s vyobr. dobových plakátů, např. A. Mucha, K. Reisner aj., vyd. Národní technické muzeum, Praha, 1983, volné listy v obálce, ob. lehce zašlá, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Studie ženské hlavy (Documents decoratives č.20)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:16

    litografie, 1902, 34,5 x 25 cm, PD sign. na kameni Mucha, papírová pasparta, V roce 1902 vydal Mucha pod názvem Documents décoratifs soubor 72 tabulí kreslených tužkou jako stylové předlohy pro umělecká řemesla. Soubor spojující iluzivní naturalismus s abstraktním ozdobným rámováním obsahuje nejrůzn…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    L´Estampe Moderne

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 15:00

    litografie, 1897, 41,5 x 31,5 cm, značeno LD na kameni Mucha, obálka časopisu L´Estempe Moderne č. 6, říjen 1897 , v dolní časti na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, pro…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Summer

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 11:30

    tisk, 60,5 x 32 cm, značeno v tisku, rám, na rámu oděrky, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 701 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu