Jitka Válová

(1922-2011)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Úděl

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    pastel, karton, 2001, 10 x 11,3 cm, sign. PD J. Válová 01, rám, sestry Jitka a Květa Válovy se staly legendární uměleckou dvojicí českého moderního umění, jejichž dílo neztrácí nic na své aktuálnosti ani působivosti. Zatímco Květa stavěla své dílo na práci s hmotou a objemy, kdy její obrazy působí s…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    kombinovaná technika, papír, sololit, 1961, 12,3 x 20,1 cm, sign. LD J. Válová 61, rám, sestry Jitka a Květa Válovy se staly legendární uměleckou dvojicí českého moderního umění, jejichž dílo neztrácí nic na své aktuálnosti ani působivosti. Zatímco Květa stavěla své dílo na práci s hmotou a objemy, …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 Kč CZK

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 73

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:03

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Diváci IV

    Položka č.: 72

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Odvrácení

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 2009, 48,5 x 32 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 59/100

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    litografie, 2009, 48,5 x 32 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 4/100

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 54/100

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu