Jaroslav Augusta

(1878-1970)

  • Jaroslav Augusta

    (1878-1970)

    Děvče z Vajnor

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:36

    akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Hertericha a K. Marra na akademii v Mnichově, poté studium na soukromé malířské škole Antona Ažbého v Mnichově, spoluzakladatel malířské kolonie na Detvě a Grupy uherskoslovenských malířů

    Aktuální cena: 10.100 CZK (421 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu