Josef Holub

(1870-1957)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)