Miloslav Chlupáč

(1920-2008)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    pískovec, v. 28 cm, značeno MCH, autor byl jednou z nejvýznamnějších osobností české umělecké scény 20. století - a to jak díky své tvorbě, tak i organizačním schopnostem, s nimiž pracoval v rámci skupiny Máj 57 nebo Bloku tvůrčích skupin. Přestože mu v 70. letech bylo zakázáno realizovat se veřejně…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Odhadní cena: 90 000 - 120 000 Kč CZK