Josef Schmitt

(1896-1976)

  • Josef Schmitt

    (1896-1976)

    Domky v podhůří

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:27

    olej, karton, 22,5 x 33,5 cm, sign. LD Schmitt, rám, vzadu nalepen štítek s věnováním: Milene k svátku v upomínku na místa jejího dětství 6/10 1972 Táta

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu