Emil Kotrba

(1912-1983)

SEZNAM AUTORŮ

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt a kůň

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:18

    linoryt, 1962, 14 x 10 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, P. F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:17

    linoryt, 1963, 10 x 15 cm, sign. PD Emil Kotrba 1963, Mnoho štěstí a radostnou pohodu v novém roce 1964 Emil Kotrba s rodinou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Žnec

    Položka č.: 281129

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:25

    lept, 11 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba, 34/100, Exlibris Dr. Ing. Novák St., žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Zvědavá zvířátka

    Položka č.: 281130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:24

    litografie, 1960, 9,5 x 6,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 1960, Exlibris Premsra, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sběratel umění

    Položka č.: 280685

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:00

    litografie, 1979, 13,7 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Tři králové

    Položka č.: 280684

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:58

    litografie, 1978, 13,5 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1978, č. 170/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    Položka č.: 250818

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:04

    litografie, 1975, 13,5 x 20,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, č. 152/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Fontána

    Položka č.: 250817

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:02

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04

    litografie, 1979, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 82/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dalmatýn

    Položka č.: 279586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22

    litografie, 1961, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s růží

    Položka č.: 278810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:14

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 278809

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:12

    litografie, 1943, 17 x 15,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1943, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Dr. Lubor Zahrádka

    Položka č.: 278143

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:46

    litografie, 1962, 9 x 6,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka na koni

    Položka č.: 278144

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:45

    litografie, 1971, 13 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 71, č. 60/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    P. F. 1966

    Položka č.: 269995

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:27

    dřevoryt, 1965, 10,3 x 14,1 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 262654

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:22

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 262508

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2022 14:36

    litografie, 1970, 29,5 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, rám, č. 28/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

Instagram

Facebook