Bedřich Budil

(1943-2021)

  • Bedřich Budil

    (1943-2021)

    Rudolf II.

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zac…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu