Josef Čapek

(1887-1945)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Josef Kopta: Pět hříšníků U velryby

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:25

    bibliofilie, obálka bar. linoryt a ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1930, čtvrté vydání, 137 s., brož., hřbet a okraje obálky lehce poškozené, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S. K. Neumann: Sen o zástupu zoufajících

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    P. Kropotkin: Anarchistická morálka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    brož, ob. J. Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, 1919, pův. brož s obálkou, 133s., podpis bez souvislosti, uvolněné listy, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Kniha lesů, vod a strání

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    kniha, obálka a osm obrázků J. Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, 1938, brož, 141s., obálka při krajích lehce otřepená, na povrchu mírně zašlá, několik uvolněných listů, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Apollinaire: Pásmo

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Horký van

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné,…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Konst. Biebl: Zlatými řetězy

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    bibliofilie, obálka dvoubarev. linoryt , nakladatelská značka a 3 celostr. přílohy linorytem J. Čapek, vydal Čin, Praha 1926, nízké číslo výtisku, ex. 23, 48 s., brož, místy poškozený hřbet, při okrajích poškozená obálka, lehce zašpiněno, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslo…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Koupající se děti

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:54

    ofset, 26,5 x 34,5 cm, značeno v tisku, rám, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 259046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:52

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu