Cyril Chramosta

(1908-1990)

V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství. Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů. autodidakt také působil jako grafik

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Večerní Praha

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:25

    litografie, akvarel, 1960, 21 x 14,5 cm, sign. PD Chramosta, PF 1961, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Zkrocení ďábla

    Položka č.: 389

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:20

    litografie, 1968, 20 x 14,5 cm, sign. DU Chramosta, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    PF 1962

    Položka č.: 284

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:02

    litografie, 1961, 19 x 13 cm, sign. PD Cyril Chramosta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 280842

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:18

    litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ponocný

    Položka č.: 254594

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 15:04

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Hrad

    Položka č.: 268078

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:22

    litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybolov

    Položka č.: 279514

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:05

    litografie, 13,5 x 38,5 cm, sign. PD C. Chramosta, č. 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Vstup na Malou Stranu (PF 1972)

    Položka č.: 269588

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 21:44

    litografie, 1971, 29,2 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 30/50, sign. v kameni LD Cyril Chramosta , papír u dolního a horního okraje pokrčen, v místech pokrčení nepatrné šedé šmouhy, u horního okraje papír natržen 1,7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ve světle pražských lamp (PF 1971)

    Položka č.: 269587

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 21:42

    litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2022 14:45

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)