Zdeněk Sklenář

(1910-1986)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Deset tisíc věcí - deset tisíc let

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, podpis s věnováním na patitulu Zd. Sklenář (autor výstavy), vyd. Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2010, velké mn. bar. vyobr., brož, 271s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Fr. Hrubín: Černá denice

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    bibliofilie, 2x litografie Zd. Sklenář, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1968, upr. O. Hlavsa, brož s obálkou, nestr., obálka na hřbetu 1cm natržená, na horním okraji lehce otřepená, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    barevná litografie, 1975, 33 x 24 cm, sign. DU Sklenář 75, rám, č. 101/200, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Exlibris Klaus Berger

    Položka č.: 1056

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 06:00

    litografie, 1970, 6,5 x 6,2 cm, sign. DU Sklenář 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Apollinaire

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 03:42

    lept, 1980, 9,8 x 6 cm, sign. DU Sklenář 80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    litografie, 1977, 9 x 12,5 cm, sign. DU Sklenář 77, při levém horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Voják

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    suchá jehla, 1934, 12 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Sklenář 34, rám, č. 4/7, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 19190

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:22

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ruka

    Položka č.: 19189

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    18. 12. 2016 00:15

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Květiny

    Položka č.: 231609

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:52

    litografie, 1971, 13,3 x 8,2 cm, sign. DU Sklenář 71, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Malířské zátiší

    Položka č.: 230724

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:20

    suchá jehla, 1983, 6,3 x 6,3 cm, sign. DU Sklenář 1983, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    ExLibris

    Položka č.: 230044

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:10

    litografie, 1971, 15,2 x 7,7 cm, sign. DU Sklenář 71, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5