Jindřich Bubeníček

(1856-1935)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Rozhraní Čech a Moravy

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:51

    akvarel, lepenka, 1931, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Svratouch - Svratka

    Položka č.: 159

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:50

    akvarel, lepenka, 1930, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Cikánka

    Položka č.: 158

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:46

    akvarel, lepenka, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostel sv. Jana

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:50

    akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze