Jan Hrubý

  • Jan Hrubý

    Životní prostředí

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:16

    litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Jan Hrubý, č. 24/60, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus, Dobrý večer

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:48

    litografie, lept, 18,5 x 10; 9,5 x 6 cm, sign. PD Jan Hrubý, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Hrubý

    Diptych

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:46

    1x dřevoryt, 1x tuš, akvarel, papír, 8,7 x 12,5; 10 x 8 cm, vše sign. PD, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267862

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:36

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu