Michal Burget

(1970)

  • Michal Burget

    (1970)

    Hřbitov lodí

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    lept, akvatinta, 2013, 44,5 x 60 cm, sign. PD Burget 13, č. 2/2, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 2019, 59,6 x 80,5 cm, monogr. LD MB 19, rám, zezadu přidělaná lišta na pověšení, spodní rožky nepatrně naražené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)