František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    K.J. Erben: České pohádky

    Položka č.: 1158

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 11:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V. Dyk

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:16

    dřevoryt, 1961, 8,3 x 5,3 cm, sign. PD F. Kobliha, text: Mnoho zdaru v roce 1961 Helena a Jaroslav Knytlovi, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Rudolf Medek: Žena (báseň)

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, ornament titulu a úprava Fr. Kobliha, faksimile básně R. Medka, vydali bibliofilové královéhradečtí, Hradec Králové 1928, pův. brož, 68s., na holandském Pannekoeku, dobrý stav, desky zašlé a při krajích drobně poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠ…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    E. A. Poe: Havran

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    bibliofilie, orig. sign. celostr. dřevoryt ve frontispisu, bohatě zdobený titulní list a úvodní a závěrečná ilustrace v textu vše dřevorytem, kresba na obálce Fr. Kobliha, k vydání, jehož se již nedožil, připravil knihomil Jan Fučík, tisk a spolupráce na vydání Josef Cipra, vydala ve vzpomínce Julie…

    Aktuální cena: 13.810 CZK (576 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ant. Bebr: Vítězné oblouky a slepé uličky

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    bibliofilie, 7x sign. suchá jehla a signet a viněta v titulu dřevorytem, monogram v tiráži, úprava Fr. Kobliha, podpis autora na patitulu, 10 tisk, vydal Fr. Kobliha, Praha 1930, pův. brož s ob., ex. 13/77, císařský japan, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíšk…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Petr Bezruč: Stužkonoska modrá

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    bibliofilie, 18x sign. dřevoryt a viněta Fr. Kobliha, podpis P. Bezruče na patitulu, vyd. František Alex, 1957, ex. 93/100, volné listy v obálce, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    dřevoryt, 1913, 35,8 x 27 cm, značeno LD v desce FK, podpis PD nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Můra

    Položka č.: 281011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:44

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 1.)

    Položka č.: 280945

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 2.)

    Položka č.: 280944

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 5.)

    Položka č.: 280943

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:28

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Edvard Bém: Černá a zlatá

    Položka č.: 276632

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:52