Tavík František Šimon

(1877-1942)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Zasněžené včelí úly

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    lept, 1917, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, Vydáno 150 listů, Klub přátel umění, Brno. Uvedeno pod č. 284 v soupisu grafického díla na tfsimon.com. Na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann, zažloutlý papír a při pravém okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Pierre Louÿs: Antické povídky

    Položka č.: 276611

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:30

    bibliofilie, lept ve frontispisu a vigneta T.F. Šimon, 2. svazek edice Trianon, vydal Dr. Prokop Toman ml., Praha 1928, Ex. 91/180, 95 s., brož., rozpadlá vazba, v horní části poškozený hřbet jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, So…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Paris - Passarelle L´Estacaie

    Položka č.: 273829

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 13:19

    lept, 1909, 17,2 x 23 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD v desce TFŠ 1909, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Katedrála v Rouenu

    Položka č.: 267736

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:05

    lept, 1913, 34,5x 30,4 cm, značeno DU autorským razítkem, příloha Mánesa svým členům na rok 1916, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux A…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu