Ludmila Janovská

(1907-?)

  • Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Po dešti

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:21

    litografie, 47 x 33 cm, sign. PD L. Janovská, rám, na zadní straně štítek s popisem, razítkem autorky a ČFVU, grafický list posunut mírně do leva v rámu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)