Zdeňka Burgetová

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Zdeňka Burgetová

    Abstrakce

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:30

    litografie, 1982, 43 x 32,4 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 1982, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:29

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 41/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 662

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:28

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 17/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:27

    litografie, 1989, 42,8 x 32,3 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, 25/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Co je na jablku

    Položka č.: 202133

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 12:45

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)