Zdeňka Burgetová
(1934)malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Zdeňka Burgetová
Malá noční hudba
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:07
litografie, 1999, 21 x 14 cm, sign. PD Z. Burgetová 99, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zdeňka Burgetová
Dívka s branami
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:30
litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 277037Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:26
litografie, 1997, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová, pasparta, č. 17/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)