Rudolf Linhart

(1895-1968)

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Letní krajina

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:45

    olej, karton, 1930, 29 x 33 cm, monogr. PD LR 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Jarní tání

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 11:10

    olej, karton, 1934, 70 x 87 cm, sign. PD R. Linhart 34, rám, na rámu poškození, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)