Jan Kratochvíl

(1941-1997)

  • Jan Kratochvíl

    (1941-1997)

    Sudičky

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, plátno, 1971, 90 x 121 cm, monogr. LD jk 71, rám, publikováno v katalogu výstavy Jan Kratochvíl, Olomouc, 1999, str. 33, katalog přiložen, Jan Kratochvíl vystudoval výtvarnou výchovu a češtinu na FF UP v Olomouci a působil jako malíř, sochař a výtvarník na volné noze. Vyšel z podnětů surrealis…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 60 000 Kč CZK