Josef Krčil
(1906-1985)
Snopy
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
(1906-1985)
Snopy
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)