Štěpán Molín

(1980)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Nákladní vlak

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    akryl, plátno, 2016, 54 x 45 cm, sign. vzadu Molín, Štěpán Molín, absolvent Akademie výtvarných umění v ateliéru M. Rittsteina, je současným českým malířem, v jehož tvorbě nalezneme mnohá známá i neznámá místa. V obrazech z posledních let se zaměřuje na zobrazení různých zákoutí Prahy, která zachycu…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)