Širván Marasali

  • Širván Marasali

    Zakavkazsko

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:57

    ručně vázaný koberec, vlna, antik (konec 19. století), stav A+ (odborně restaurováno), 146 x 106 cm, Nepříliš časté využití bílé půdy zvyšuje sběratelskou hodnotu. Drobný vzor tulipánů rozmístěný v geometrickém rastru svébytně ladí s geometrickými výtvarnými tendencemi šedesátých let, ačkoliv vznik…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Odhadní cena: 260 000 - 300 000 CZK