Širván Arjiman

  • Širván Arjiman

    Zakavkazsko

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:55

    ručně vázaný koberec, vlna, antik (počátek 20. století), stav A+ (odborně restaurováno), 151 x 122 cm, V noblesní barevnosti vy vedená ukázka klasické širvánské tvorby. Ve středovém poli jsou tři velké medailony obklopené drobnými geometrickými motivy, zvířaty, ptáky. V odborných kruzích se umisťu…

    Aktuální cena: 64.000 CZK (2.560 €)

    Odhadní cena: 180 000 - 220 000 CZK