Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Příběh

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, plátno, 2006, 54 x 74 cm, sign. PD Mocek, rám, vzadu popsáno. Studoval scénickou techniku u J. Šáchy na Střední uměleckoprůmyslové škole v letech 1960–64. Od poloviny 60. let se začal intenzivně věnovat volné kresbě a malbě. Autor bývá řazen mezi imaginativní malíře, jeho obrazy se přibližují …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Jiří Mocek

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 265826

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:12

    litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    František Palacký

    Položka č.: 265825

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:10

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    Rudolf II.

    Položka č.: 265823

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:09

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 14/70, tisk na ručním papíře Fabriano, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jiří Mocek

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 265824

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:08

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    bratři Čapkové

    Položka č.: 265821

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:05

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel IV.

    Položka č.: 265822

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:04

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)