Hodr Karel

(1910)

  • Hodr Karel

    (1910)

    Motiv od Žamberka

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:48

    olej, sololit, 48 x 64 cm, sign. PD K. Hodr, rám, na rámu kovový štítek Karel Hodr, vzadu popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu