Kazak Fachralo

  • Kazak Fachralo

    Zakavkazsko

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:56

    ručně vázaný koberec, vlna, antik (konec 19. století), stav A+ (odborně restaurováno), 145 x 96 cm, Červené centrální pole osahuje velký medailon, který tvoří střed koberce. Koberec obsahuje velké množství symbolů, které je možné považovat za amulety sloužící jako ochrana. Kazaky se vázaly v západn…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Odhadní cena: 170 000 - 190 000 CZK