Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Most v Písku

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:54

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD B Horálek, rám, autorský list, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Pohled na kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 125893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 18:09

    litografie, 20,4 x 13,5 cm, sign. PD B. Horálek, 77/100, levý dolní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    Položka č.: 183657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:26

    litografie, 28,6 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, autorský list, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)